Agencja seo

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w dotarciu do strategicznych klientów w Internecie

9 na 10 Klientów zostaje z nami przynajmniej na 4 lata.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej
agencja seo
Pozycjonowanie nas podpala.
Dosłownie!

Nie sprzedamy Ci UX, designu i marketingu szeptanego, ale na pozycjonowaniu stron internetowych zjedliśmy zęby. Zresztą niejedne. Plotka głosi, że jesteśmy ostatnią agencją wyspecjalizowaną w 100% w SEO w Polsce. Chyba możemy być z tego dumni, prawda?

Pozycjonowanie sklepów. Ecommerce SEO

W SEO liczby po prostu muszą się zgadzać. Te w Analytics i na rachunku bankowym też, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przekonaliście mnie - Chcę współpracować
Audyt SEO

Audyt pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat wewnętrznej budowy witryny, profilu utworzonych linków, dostępnych treści, a w tym m.in. doboru słów kluczowych.

Przekonaliście mnie - Chcę współpracować
Copywriting SEO

Nie ma nic piękniejszego od merytorycznej, zoptymalizowanej pod wyszukiwarkę treści. Rozkochujemy nią Klientów i wyszukiwarkę.

Przekonaliście mnie - Chcę współpracować
4 powody, dla których będziesz chciał z nami współpracować
1

Jesteśmy jedną z niewielu polskich agencji wyspecjalizowanych stricte w SEO

2

Możemy pochwalić się 8-letnim doświadczeniem rynkowym. W tym czasie zbudowaliśmy dedykowane zaplecze, z którego korzystają nasi Klienci

3

Dostarczamy szczegółowe raporty z przebiegu pozycjonowania. Monitoring fraz to dla nas nie wszystko

4

Dowozimy efekty niezależnie od wybranego przez Klienta modelu rozliczeniowego. Jeśli Twój biznes ma się dobrze, to nasz też

To oni podnoszą słuchawki W naszym biurze

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o agencji Paq-Studio?
Przed Tobą zespół, któremu SEO nigdy się nie nudzi. Budzimy się i zasypiamy przy monitoringu pozycji. Do tego, tworzenie najlepszego contentu, przy którym oko czytelnika błyska z zachwytu, to nasza pasja, która po prostu daje nam satysfakcję.

Adrian Pakulski lider SEO agencji Paq Studio
Adrian Pakulski
W świecie SEO od 2009 roku

Od 8 lat przewodzę agencji SEO Paq Studio w roli specjalisty ds. SEO. Odpowiadam za analitykę, dowożenie ruchu z wyników organicznych Google ze szczególnym uwzględnieniem polskiego sektora e-commerce.

Szymon Konczyński
Szymon Konczyński
Młodszy copywriter SEO
Iwona Cywińska
Iwona Cywińska
Menedżer SEO
Agnieszka Owczarzak
Agnieszka Owczarzak
Starszy specjalista SEO
Marcin Stachowski
Marcin Stachowski
Specjalista onsite SEO
Adrian Dziubek
Adrian Dziubek
Młodszy copywriter SEO
Mówią, że jesteśmy dobrzy w SEO

Klienci o naszej pracy.
Ci, z którymi z powodzeniem współpracujemy odkąd pojawiliśmy się na rynku.

ZAJRZYJ DO NASZEGO KANAŁU NA YOUTUBE O SEO

Agencja SEO na Youtube

Chcesz uczyć się SEO od tych, którzy pożerają konkurencję?
Najedz się z nami!

Chcesz zgarnąć topy w SERPach? A może szukasz rzetelnej dawki wiedzy prosto od praktyków? Trafiłeś w samo sedno! Na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz te, których jeszcze nie zdążyłeś zadać, odpowiadamy na naszym kanale na Youtube!

Ucz się SEO od liderów

Ucz się SEO razem z nami. Buduj swoje kompetencje w oparciu o wideo agencji SEO Paq Studio i nie daj się wyprzedzić w wynikach organicznych. Nikomu.

Paqujemy w content - firmowy blog
Pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym

Pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym

Wtedy to wygląda w ten sposób, że przygotowujemy – bo teraz tak – audyt techniczny, onesite’owy dzielimy sobie na oniste, czyli sprawdzamy ...
Jak przygotować organizację do wyoutsourcowania SEO?

Jak przygotować organizację do wyoutsourcowania SEO?

Czy alokowanie środków w kampanię SEO wymaga jakiegoś szczególnego przygotowania po stronie organizacji, która chce to SEO wyoutsourcować? Na jakim etapie rozwoju ...
Skąd wziąć zdjęcia produktów do sklepu internetowego?

Skąd wziąć zdjęcia produktów do sklepu internetowego?

Nie musisz przechodzić 3-miesięcznego kursu online z fotografii, aby robić dobrej jakości fotografie produktowe. Co prawda profesjonalne packshoty są nie lada wyzwaniem, ...
Skontaktuj się z nami

W tej branży kontakt na poziomie zleceniodawca-agencja jest piekielnie ważny. Właśnie dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Preferujesz rozmowę? Zadzwoń +48 694 284 533

Liderzy wśród polskich agencji SEO

Umówmy się. Kompetencje analityczne nie zostały sprawiedliwie rozdzielone wśród ludzi. Mimo że w szkole biegła umiejętność posługiwania się Excelem nie była szczególnie doceniana towarzysko, to dziś prowadzenie kampanii SEO w modelu data-driven wzbudza oczywistą zazdrość wśród kolegów z branży. Pakulski, Dziubek, Owczarzak, Cywińska, Stachowski i Konczyński tworzą zespół, który z godnością znosi update’y corowego algorytmu i audyty techniczne.

Trzymamy porządek w SERP’ach, nie gadamy za dużo przy linkbuildingu i robimy wyniki, które sprzedają w e-commerce. Raportujemy w czasie, dbamy o above the fold i nie angażujemy się w wojny blastami z tymi, którzy zajmują niższe pozycje w organiku.

Mimo że do pracy przychodzimy w t-shirt’ach i tenisówkach, mamy silnie zakorzenioną dbałość o każdy detal w kampanii. Pracujemy z klientami butikowymi i korporacyjnymi. Dobrze czujemy się w pracy przy małych e-commerce’ach, które sprzedają craftowe produkty, jak i przy projektach o zasięgu ogólnopolskim. Pomagamy we wdrażaniu innowacyjnych mechanik w SEO onsite i tworzeniu relacyjnego linkbuildingu.

Unikamy podpinania się pod chwilowe luki algorytmiczne i nie poddajemy się trendom. Planujemy strategie SEO, które zwracają się latami. Zajmujemy pozycje, kopiemy fosy, stawiamy obozy warowne, cytadele i reduty SEO.

Jakiego artykułu szukasz?

Zamknij