…

Konsultacje SEO

Zadaj dowolne pytanie z zakresu SEO i skonsultuj je ze specjalistą

Jakie obszary możesz z nami skonsultować? Sprawdź, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy

ONSITE SEO

Oceniamy technologie wykorzystywane do budowy serwisów, blogów i e-commerce. Analizujemy crawl budget i logi serwerowe w kontekście SEO.

OFFSITE SEO

Analizujemy, w jaki sposób do tej pory przebiegała strategia linkbuildingu. Badamy anchory, broken links, proporcje między linkami nofollow i dofollow.

ARCHITEKTURA INFORMACJI

Pomagamy w poukładaniu URL’i w wynikach organicznych. Podpowiadamy, w jaki sposób planować architekturę informacji i modernizować ją wraz z upływem czasu.

TREŚCI

Wyręczamy w analizach treści w kontekście technicznym (data driven SEO) i merytorycznym.

WIELKOŚĆ RYNKU

Wspieramy w badaniach wielkości wybranych rynków w oparciu o dane z wyszukiwarek. Analizujemy otoczenie konkurencyjne, planujemy strategię, cele i potencjał sprzedażowy.

WYKORZYSTANIE ZASOBÓW

Oceniamy, czy zasoby, które inwestujesz w SEO są adekwatne do branży i pomagamy w optymalizacji procesów.

Jakie projekty konsultujemy? Pod swoje skrzydła bierzemy zarówno strony firmowe, e-commerce jak i blogi komercyjne i personalne

E-COMMERCE

Konsultujemy e-commerce na etapach przedwdrożeniowych oraz w kluczowych fazach wzrostu. Służymy zarówno w kontekście agencji wyznaczającej długoterminowe cele, jak i partnera, który na bieżąco porządkuje procesy w sklepach w działach marketingowych lub stricte SEO.

Edukujemy zespół menedżerski oraz wykonawczy – w tym moderatorów produktów.

STRONY FIRMOWE

Układamy strategie dla poprawy sprzedaży produktów, usług z obszaru B2C i B2B przez strony internetowe. Pomagamy również w ocenie dotychczasowych założeń biznesowych w kontekście SEO i szerzej rozumianego digitalu.

SKLEP PRODUCENCKI

Właścicielom i menadżerom e-commerce’ów, którzy sprzedają swoje produkty proponujemy kampanie SEO nakierowane na budowę świadomości marki produktu.

Dotarcie do kluczowych kontrahentów biznesowych w relacjach B2B (w tym np. dotarcie do zewnętrznych importerów, hurtowni i dystrybutorów) oraz poprawę wyników w segmencie B2C.

FAQ Oto najczęściej zadawane nam pytania

Za czas poświęcony projektowi. Raportujemy każdą przepracowaną roboczogodzinę z podziałem na konkretnego konsultanta z jakim będziesz pracował.

Może, ale nie musi. Służymy wsparciem zarówno, kiedy potrzebujesz jednorazowego wsparcia w wąskim zakresie procesów SEO, jak i prowadzenia projektu w pełnym zakresie.

Posiadamy kompetencje front-end i back-endowe w zakresie popularnych silników open sourcowych (Prestashop, WooCommerce, WordPress), więc jesteśmy w stanie wesprzeć Cię także wykonawczo.

Zwyczajowo potrzebujemy 2-3 dni roboczych na umówienie Cię z konsultantem.

8 lat
doświadczenia

Wspieramy w procesach SEO od 2012 r.

Partnerzy w SEO
na lata

W SEO polegamy na liczbach, wiedzy i doświadczeniu. Nie liczymy na szczęście i intuicję. Konsultujemy projekty o różnych celach biznesowych, priorytetach, modelach sprzedaży (B2B, B2C) i rynkach. Pomagamy w optymalizacji kosztów, skalowaniu dotychczasowych wyników i porządkowaniu procesów.

Rozumiemy rolę SEO w kontekście biznesowym i podpowiadamy, jak wykorzystać informacje z napływającego ruchu z wyszukiwarek w innych kanałach sprzedaży.

 

Konsultacje SEO z pozycjonowania stron i sklepów

Pomożemy Ci w skonsultowaniu technicznego SEO dla stron www i e-commerce ze szczególnym uwzględnienie silników open-source’owych WooCommerce/WordPress, PrestaShop.

O co możesz zapytać w ramach konsultacji SEO?

Jeśli nie masz konkretnych pytań, spójrz na gotowe zagadnienia, które możemy omówić podczas konsultacji.

 • Analiza i optymalizacja struktury strony i sklepu

Pomożemy Ci upewnić się, że struktura Twojego sklepu internetowego jest zoptymalizowana pod kątem SEO, co obejmuje analizę i optymalizację kategorii produktów, struktur URL i mechanik linkowania wewnętrznego.

 • Dobór słów kluczowych do pozycjonowania

Służymy wsparciem zarówno, jeśli chodzi o tzw. keyword research „na zimno”, jak i dobór fraz z otoczenia konkurencyjnego, na jakim chcesz lub na jakim już się pozycjonujesz (tzw. content gap).

 • Analiza wielkości rynku

Mając do dyspozycji Twoją domenę, możemy pomóc Ci nie tylko w doborze słów kluczowych do pozycjonowania, ale i ocenimy wspólnie trend zapytań do wyszukiwarki i wielkość potencjalnego rynku, na jakim chcesz zająć pozycję.

 • Czasy ładowania domeny

Wyręczymy Cię w ocenie, czy wyniki TTFB, LCP i pomniejszych metryk CWV są na tyle wystarczające, że nie będą utrudniały Ci pozycjonowania w wynikach organicznych.

 • Linki kanoniczne

Masz problem z duplikatami treści i ekspozycją niewłaściwych URLi w wynikach organicznych?

Pomożemy Ci zrozumieć, kiedy i jak korzystać z linków kanonicznych, aby poprawić widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania i uniknąć duplikacji zawartości i tzw. thin contentu.

 • Optymalizacja mapy XML

Mapa strony XML jest ważnym elementem SEO, który pomaga robotom wyszukiwarki efektywnie indeksować strony Twojej witryny. Doradzimy Ci, jak zoptymalizować i utrzymać mapę strony XML, aby ułatwić wyszukiwarkom odnalezienie i indeksowanie wszystkich Twoich ważnych stron.

 • Analizy techniczne treści SEO

Korzystając m.in. z SurferSEO możemy przeprowadzić dogłębne analizy techniczne treści na Twojej stronie.

Na podstawie tych analiz, pomożemy Ci zoptymalizować treści pod kątem SEO, uwzględniając takie elementy jak używanie słów kluczowych, struktura nagłówków, długość treści, zgodność z E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness) i wiele innych.

 • Automatyzacja tworzenia treści

Automatyzacja może znacznie przyspieszyć proces tworzenia treści na stronie, ale jest ważne, aby zrobić to odpowiednio, aby nie skompromitować jakości treści.

Pomożemy Ci zrozumieć, jak można efektywnie zautomatyzować proces tworzenia treści, zachowując jednocześnie wysoki standard SEO.

Jakie opinie wystawiano nam po konsultacjach SEO? Zobacz, z kim współpracowaliśmy

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania - konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Iwona Sagatyńska Właścicielka sagatia.pl

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. :) Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. :) Gorąco polecam! :)

Agata Bielecka Autorka bloga agatabielecka.pl

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Tomasz Bukowski Właściciel marki Nanushki

Konsultacje SEO w kontekście linkbuildingu

Przeprowadzamy złożoną analizę i audyt profilu Twoich linków, identyfikując ich mocne i słabe punkty. Wskazujemy możliwości budowania wartościowych linków na podstawie analiz porównawczych między Twoją domeną a domenami konkurencji, które są w ekspozycji na interesujące Cię zapytania.

Proponujemy konkretne strategie i techniki budowania linków (dla branż: B2B, B2c i e-commerce), które są najbardziej odpowiednie dla Twojej strony i Twojego biznesu. Podpowiemy, jak realizować outreach na własną rękę, jak współpracować z influencerami i jak bezpiecznie budować zasięgi organiczne z artykułów sponsorowanych.

Konsultacje SEO w kontekście linkowania wewnętrznego i crawlingu

Służymy wsparciem zakresie konsultacyjnym, w kontekście technicznego SEO zorientowanego na linkowanie wewnętrzne (page-rank sculpting) oraz rozkład crawlingu GoogleBota.

Płynnie poruszamy się w logach serwerowych w celu identyfikacji pracy GoogleBota w serwisach i sklepach, celem identyfikacji jego ruchów, a także wielkości i częstotoliwości pobierania danych.

Konsultacje SEO z wykorzystania popularnych narzędzi SEO

Pomożemy Ci w pracy w Senuto, Ahrefs, Screaming Frog (także Screaming Frog Log File Analyser), a także SiteSeer, Search Console. Skonsultujesz z nami także większość udostępnionych narzędzi Google, w tym testu danych strukturalnych, czy też Google LightHouse.

Automatyzacja tworzenia treści

Automatyzacja może znacznie przyspieszyć proces tworzenia treści na stronie, ale jest ważne, aby zrobić to odpowiednio, aby nie skompromitować jakości treści. Pomożemy Ci zrozumieć, jak można efektywnie zautomatyzować proces tworzenia treści, zachowując jednocześnie wysoki standard SEO.

Pilnie potrzebujesz konsultacji? Nie wiesz za co zabrać się przy swoim projekcie? Umów się na konsultacje SEO ze specjalistą i omów wątki, co do których wciąż masz wątpliwości i rusz z miejsca. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

  Jakiego artykułu szukasz?

  Zamknij