…

Konsultacje SEO

Sprawa jest całkiem prosta. Jeśli nie wiesz, gdzie kuleje Twoje SEO, możesz przepracować to z nami

Jakie obszary możesz z nami skonsultować? Sprawdź, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy

ONSITE SEO

Oceniamy technologie wykorzystywane do budowy serwisów, blogów i e-commerce. Analizujemy crawl budget i logi serwerowe w kontekście SEO.

OFFSITE SEO

Analizujemy, w jaki sposób do tej pory przebiegała strategia linkbuildingu. Badamy anchory, broken links, proporcje między linkami nofollow i dofollow.

ARCHITEKTURA INFORMACJI

Pomagamy w poukładaniu URL’i w wynikach organicznych. Podpowiadamy, w jaki sposób planować architekturę informacji i modernizować ją wraz z upływem czasu.

TREŚCI

Wyręczamy w analizach treści w kontekście technicznym (data driven SEO) i merytorycznym.

WIELKOŚĆ RYNKU

Wspieramy w badaniach wielkości wybranych rynków w oparciu o dane z wyszukiwarek. Analizujemy otoczenie konkurencyjne, planujemy strategię, cele i potencjał sprzedażowy.

WYKORZYSTANIE ZASOBÓW

Oceniamy, czy zasoby, które inwestujesz w SEO są adekwatne do branży i pomagamy w optymalizacji procesów.

Jakie projekty konsultujemy? Pod swoje skrzydła bierzemy zarówno strony firmowe, e-commerce jak i blogi komercyjne i personalne

E-COMMERCE

Konsultujemy e-commerce na etapach przedwdrożeniowych oraz w kluczowych fazach wzrostu. Służymy zarówno w kontekście agencji wyznaczającej długoterminowe cele, jak i partnera, który na bieżąco porządkuje procesy w sklepach w działach marketingowych lub stricte SEO.

Edukujemy zespół menedżerski oraz wykonawczy – w tym moderatorów produktów.

STRONY FIRMOWE

Układamy strategie dla poprawy sprzedaży produktów, usług z obszaru B2C i B2B przez strony internetowe. Pomagamy również w ocenie dotychczasowych założeń biznesowych w kontekście SEO i szerzej rozumianego digitalu.

SKLEP PRODUCENCKI

Właścicielom i menadżerom e-commerce’ów, którzy sprzedają swoje produkty proponujemy kampanie SEO nakierowane na budowę świadomości marki produktu.

Dotarcie do kluczowych kontrahentów biznesowych w relacjach B2B (w tym np. dotarcie do zewnętrznych importerów, hurtowni i dystrybutorów) oraz poprawę wyników w segmencie B2C.

FAQ Oto najczęściej zadawane nam pytania

Za czas poświęcony projektowi. Raportujemy każdą przepracowaną roboczogodzinę z podziałem na konkretnego konsultanta z jakim będziesz pracował.

Może, ale nie musi. Służymy wsparciem zarówno, kiedy potrzebujesz jednorazowego wsparcia w wąskim zakresie procesów SEO, jak i prowadzenia projektu w pełnym zakresie.

Posiadamy kompetencje front-end i back-endowe w zakresie popularnych silników open sourcowych (Prestashop, WooCommerce, WordPress), więc jesteśmy w stanie wesprzeć Cię także wykonawczo.

Zwyczajowo potrzebujemy 2-3 dni roboczych na umówienie Cię z konsultantem.

8 lat
doświadczenia

Wspieramy w procesach SEO od 2012 r.

Partnerzy w SEO
na lata

W SEO polegamy na liczbach, wiedzy i doświadczeniu. Nie liczymy na szczęście i intuicję. Konsultujemy projekty o różnych celach biznesowych, priorytetach, modelach sprzedaży (B2B, B2C) i rynkach. Pomagamy w optymalizacji kosztów, skalowaniu dotychczasowych wyników i porządkowaniu procesów.

Rozumiemy rolę SEO w kontekście biznesowym i podpowiadamy, jak wykorzystać informacje z napływającego ruchu z wyszukiwarek w innych kanałach sprzedaży.

Jakie opinie wystawiano nam po konsultacjach SEO? Zobacz, z kim współpracowaliśmy
Iwona Sagatyńska Właścicielka sagatia.pl

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania - konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Agata Bielecka Autorka bloga agatabielecka.pl

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. :) Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. :) Gorąco polecam! :)

Tomasz Bukowski Właściciel marki Nanushki

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Pilnie potrzebujesz konsultacji? Nie wiesz za co zabrać się przy swoim projekcie? Umów się na konsultacje SEO ze specjalistą i omów wątki, co do których wciąż masz wątpliwości i rusz z miejsca. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij