Nasz zespół
Adrian Pakulski
Adrian Pakulski Specjalista ds. SEO

Specjalista ds. SEO z 8-letnim doświadczeniem rynkowym, a od 2012 r. właściciel agencji Paq Studio, analityk SEO i menedżer e-commerce. Odpowiedzialny za opiekę merytoryczną małych, średnich i dużych marek w wyszukiwarce Google. Współwłaściciel Enduro7, sklepu z częściami z branży motocyklowej. Prywatnie biurowy ogrodnik.

Iwona Cywińska
Iwona Cywińska Projekt menedżerka ds. SEO

Projekt menedżerka ds. SEO z 3-letnim doświadczeniem w układaniu strategii dla Klientów B2B i e-commerce ze szczególnym uwzględnieniem procesu architektury informacji i celów sprzedażowych. Prywatnie pasjonatka fotografii. Kocha koty.

Agnieszka Jagusiak
Agnieszka Jagusiak Starsza specjalistka ds. SEO

Starsza specjalistka ds. SEO z 3-letnim doświadczeniem w zakresie linkbuildingu i front-end developmentu. Odpowiedzialna za onboarding, budowę, planowanie i rozwój zaplecza agencyjnego Paq Studio. Prywatnie kolekcjonerka biletów komunikacji miejskiej, miłośniczka kotów, puzzli i tabelek w Excelu.

Marcin Stachowski
Marcin Stachowski Starszy specjalista ds. data-driven SEO

Starszy specjalista ds. data-driven SEO z 2-letnim doświadczeniem w zakresie analizowania wyników organicznych w oparciu o dane i liczby. Odpowiedzialny za semantyczną stronę planowania treści w Paq Studio. Prywatnie fan hokeja i surowego czosnku.

Adrian Dziubek
Adrian Dziubek Starszy copywriter SEO

Starszy copywriter SEO z rocznym doświadczeniem w zakresie projektowania i redagowania treści dla celów e-commerce oraz dla firm B2B. Odpowiedzialny również za korektę tekstów sprzedażowych i obróbkę wideo. Prywatnie miłośnik kryminałów i platynowy użytkownik Netflixa.

Patryk Maligłówka
Patryk Maligłówka Młodszy specjalista ds. SEO

Młodszy specjalista ds. SEO. Odpowiedzialny za relacje z influencerami w ramach prowadzonych kampanii SEO, linkbuilding i web-development. Prywatnie zapalony front-endowiec.

Aleksandra Jabłońska
Aleksandra Jabłońska Młodszy copywriter SEO

Młodszy copywriter ds. SEO. Odpowiedzialna za tworzenie treści w ramach kampanii SEO dla firm B2B i e-commerce. Prywatnie miłośniczka kolarstwa terenowego.

100% transparentności

Dokumentujemy swoją pracę, dostarczamy Ci comiesięczne raporty, które uwzględniają wykonane zadania, czas poświęcony na ich realizację oraz osobę, która się nimi zajmowała. Chcemy, żeby nasza współpraca była klarowna dla każdej ze stron.

SEO w oparciu o dane i liczby

Nie bawimy się w zgadywanie, nie uznajemy kompromisów czy półśrodków. Swoją pracę opieramy o twarde dane i fakty, korzystając przy tym z narzędzi, których potencjał jesteśmy w stanie wykorzystać na 100%.

Wsparcie developerskie

Jesteśmy jedną z niewielu agencji, która koncentruje się głównie na SEO. Zapewniamy kompletne wsparcie developerskie. Pomagamy przy front i back-endzie, konsultując się przy tym z zaufanymi i doświadczonymi specjalistami.

Jakiego artykułu szukasz?

Zamknij