fbpx
…

Pomoc Prestashop

Wsparcie techniczne dla właścicieli sklepów na silniku PrestaShop

Profesjonalne wsparcie techniczne dla CMS PrestaShop Dostarczamy support techniczny dla sklepów na PrestaShop

Wsparcie PrestaShop

Specjalizujemy się w zarządzaniu sklepami online na silniku PrestaShop. Rozumiemy, jak skomplikowane może być zarządzanie sklepem internetowym typu open-source, dlatego wszystkim naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Zapewniamy modyfikacje podstawowych funkcjonalności, pisanie modułów PrestaShop i aktualizacje do najnowszych kompilacji.

Aktualizacje PrestaShop

W Paq Studio stawiamy na bezpieczeństwo, niezawodność i efektywność. Dzięki naszym usługom, Twój sklep będzie zawsze na bieżąco z funkcjami i poprawkami, które oferują najnowsze kompilacje PrestaShop.

Nasz zespół doświadczonych programistów nie tylko przeprowadzi aktualizację, ale także przetestuje wszystkie funkcje sklepu, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Skontaktuj się z nami i zleć aktualizację, migrację PrestaShop 1.6.X, 1.7.X, 8.X.

Moduły PrestaShop

Rozszerz funkcjonalność swojego sklepu online dzięki naszej usłudze tworzenia modułów do PrestaShop. Nasz zespół deweloperów służy wsparciem w projektowaniu i wdrożeniach indywidualnych modułów od zera. Chcesz wdrożyć audyt techniczny SEO dla PrestaShop? Potrzebujesz ulepszonej integracji z innymi platformami?

A może chcesz oferować klientom niepowtarzalne doświadczenia zakupowe? Zostaw to nam.

W jakich technologiach pracujemy Wykorzystujemy technologie
Dlaczego pomoc techniczna PrestaShop w Paq Studio? Rozwiązujemy 4 kluczowe problemy

Optymalizacja silnika (frontend i backend)

Z powodzeniem optymalizujemy silniki PrestaShop w kontekście reponsywności na froncie i backendzie. Dostosowujemy PrestaShop do celów coraz większej presji ze strony użytkowników urządzeń mobilnych i lekkości renderowania poszczególnych widoków dla celów pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Bezproblemowe aktualizacje

Nasza usługa pomocy technicznej zapewnia regularne aktualizacje i konserwację Twojego sklepu online, co pozwala Ci skupić się na sprzedaży i promowaniu swojego biznesu, zamiast martwić się o techniczne aspekty sklepu.

Szybka reakcja na problemy

Nasza usługa pomocy technicznej jest gotowa, aby szybko reagować na wszelkie problemy, które mogą pojawić się w Twoim sklepie online, minimalizując przestoje i utrzymanie satysfakcji klientów na najwyższym poziomie.

Indywidualne moduły

Wyręczymy Cię we wdrożeniach kupionych na rynku modułów, wtyczek. Z powodzeniem napiszemy także indywidualne rozwiązania uszyte na Twoje potrzeby (parsery, integratory, exportery danych i inne).

Mówią o nas Klienci, którym pomogliśmy

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł Właściciel marki Opiekun Bloga

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek Autor bloga Zgred

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora Właściciel marki SEMTOP
Zapytaj o opiekę PrestaShop Skontaktuj się z nami


    Optymalizujemy sklepy na silnikach PrestaShop do celów technicznego SEO

    W ramach naszej usługi pomocy technicznej, oferujemy szczegółową optymalizację SEO dla sklepów internetowych opartych na PrestaShop. Koncentrujemy się przede wszystkim na metrykach Core Web Vitals (CWV), takie jak Largest Contentful Paint (LCP), First Input Delay (FID) i Time to First Byte (TTFB). Nasz zespół specjalistów ds. SEO i deweloperów dokładnie analizuje i optymalizuje te metryki, aby Twoja strona ładowała się błyskawicznie, poprawiając wrażenia użytkowników i zwiększając widoczność w wyszukiwarkach.

    Optymalizujemy także techniczne aspekty Twojego sklepu PrestaShop, takie jak semantykę kodu źródłowego HTML, aby był zrozumiały dla wyszukiwarek (Google) i poprawiały rankingi Twojego sklepu. Wdrożenia takich rozwiązań jak Content Delivery Network (CDN) dodatkowo przyspieszają ładowanie strony, niezależnie od lokalizacji Twojego klienta, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkownika i wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

    Jakiego artykułu szukasz?