fbpx
…

Pomoc WordPress

Wsparcie techniczne dla właścicieli stron i sklepów na silniku WordPress

Profesjonalne wsparcie techniczne dla CMS WordPress Dostarczamy support techniczny dla stron i sklepów na WordPress

Pomoc WordPress

Nasza agencja oferuje kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych na WordPress. Zajmujemy się naprawą uszkodzonych baz danych, przyspieszaniem wolno ładujących się widoków oraz rozwiązywaniem błędów logowania i aktualizacji. Eliminujemy również spam w komentarzach, wdrażamy systemy captcha i pomagamy z problemami związanymi z Gutenbergiem oraz dodawaniem mediów.

Dzięki naszej pomocy, Twoja strona WordPress będzie działać sprawnie i bez zakłóceń.

Aktualizacje WordPress

W Paq Studio stawiamy na bezpieczeństwo, niezawodność i efektywność. Dzięki naszym usługom Twoja strona będzie zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami i poprawkami oferowanymi przez WordPress. Nasz zespół przeprowadzi aktualizację, przetestuje najważniejsze funkcje strony, aby upewnić się, że działa ona poprawnie.

Skontaktuj się z nami i zleć aktualizację oraz migrację do najnowszej wersji WordPress.

Wtyczki WordPress

Rozszerz funkcjonalność swojej strony internetowej dzięki naszej usłudze tworzenia wtyczek do WordPress. Nasz zespół oferuje wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu indywidualnych wtyczek od podstaw. Chcesz wdrożyć audyt techniczny SEO dla WordPress lub ulepszoną integrację z innymi platformami?

Zostaw to nam, a Twoja strona internetowa będzie zoptymalizowana i funkcjonalna.

W jakich technologiach pracujemy Wykorzystujemy technologie
Dlaczego pomoc techniczna WordPress w Paq Studio? Rozwiązujemy 4 kluczowe problemy

Optymalizacja wydajności WordPress

Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji wydajności stron WordPress, zapewniając szybsze ładowanie stron i lepsze doświadczenia użytkowników. Przeprowadzamy szczegółowe analizy i wprowadzamy poprawki, które przyspieszają działanie Twojej witryny.

Bezproblemowe aktualizacje

Zapewniamy kompleksową obsługę aktualizacji, aby Twoja strona była zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami i poprawkami. Przeprowadzamy aktualizacje oraz dokładnie testujemy wszystkie funkcje strony.

Szybka reakcja na problemy

Nasza usługa pomocy technicznej jest gotowa, aby szybko reagować na wszelkie problemy, które mogą pojawić się w Twoim sklepie online lub na Twojej stronie usługowej, minimalizując przestoje i utrzymanie satysfakcji klientów na najwyższym poziomie.

Zabezpieczenia WordPress

Dbamy o bezpieczeństwo Twojej strony postawionej na WordPressie, eliminując zagrożenia takie jak spam w komentarzach i wdrażając systemy captcha. Twoja strona będzie chroniona i odporna na popularne zagrożenia.

Mówią o nas Klienci, którym pomogliśmy

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł Właściciel marki Opiekun Bloga

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek Autor bloga Zgred

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora Właściciel marki SEMTOP
Zapytaj o opiekę WordPress Skontaktuj się z nami


    Optymalizacja SEO dla Sklepów WordPress

    Nasza agencja oferuje kompleksową optymalizację SEO dla sklepów internetowych opartych na WordPress. Skupiamy się na poprawie kluczowych metryk Core Web Vitals i technicznych aspektów strony, aby zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarkach. Dzięki naszym usługom Twój sklep lub strona będą działały szybciej, przyciągały więcej klientów i osiągały lepsze wyniki w wyszukiwarkach.

    Jakiego artykułu szukasz?