…

Prowadzenie bloga
firmowego

Najważniejszy jest plan. Bez niego prowadzenie bloga firmowego to droga przez mękę. Nasz plan jest taki: szukamy tematów na bloga w oparciu o zapytania do wyszukiwarki, redagujemy treści i publikujemy je u Ciebie. Fair enough?

Dwa scenariusze Tworzenie artykułów tekstowych

TREŚCI TEKSTOWE, ARTYKUŁOWE

Treści artykułowe to podstawowy format, w jakim pracuje nasz zespół copywriterów. Wyręczamy marki, firmy i działy marketingowe w redagowaniu poradników, newsów i zajawek PR’owych.

Tematy publikacji powstają w oparciu o dane na temat zapytań użytkowników do wyszukiwarki Google.

TREŚCI AUDIO I WIDEO

Treści audio i wideo to rozwiązanie, które proponujemy jako alternatywę dla treści tekstowych. Na wyposażeniu agencji posiadamy studio audio/wideo ze sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotowywać podstawowe formaty audio (np. podcasty) i wideo (np. filmy do YouTube).

Tematy publikacji audio-wideo powstają w oparciu o dane na temat zapytań użytkowników do wyszukiwarki YouTube.

Jak wygląda proces prowadzenia bloga firmowego? Research, redakcja, publikacja

Research

Weryfikujemy wolumen zapytań dla konkretnego tematu na bloga w oparciu o Ahrefs, Senuto i KeywordTool dla wyszukiwarki Google i/lub wyszukiwarki YouTube.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, szacujemy prawdopodobieństwo trafienia z publikacją w TOP 10 i przygotowujemy wytyczne dla zespołu copywriterów.

Redakcja

Redagowane przez nas wpisy zawsze spełniają swoje cele biznesowe (np. sprzedażowe, wizerunkowe), będąc przy tym na tyle dobrze zoptymalizowane pod wyszukiwarki, aby od chwili publikacji zajmowały możliwie, jak najwyższe pozycje.

Publikacja

Możemy wyręczyć Cię w procesach publikacji. Odpowiadamy za planowanie harmonogramów oraz dystrybucję treści w wybranych kanałach, które są pod Twoją kontrolą (blog, kanały social media).

600.000 znaków

Miesięcznie spod naszych rąk wychodzi nawet 650.000 znaków treści.

Studio audio-wideo

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy studio audio-wideo. Posiadamy sprzęt niezbędny do nagrywania podcastów oraz studyjnych filmów wideo.

Nasze materiały powstają z myślą o tzw. planowaniu evergreen contentu. Wideo i audio skuteczniej zajmują pozycję w wyszukiwarkach i konwertują średnio 3x skuteczniej od publikacji tekstowych.

Z jakich narzędzi korzystamy? Badania prowadzimy przy wykorzystaniu komercyjnych licencji Keyword Tool, Ahrefs i Senuto
FAQ Popularne pytania o usługę prowadzenia blogów firmowych

Rozliczeniu podlega czas pracy w rozliczeniu za roboczogodziny. Wierzymy, że dobrych treści nie rozlicza się za jednostkę 1 tys. znaków.

Im bardziej skrupulatnie opiszesz swoje zlecenie, tym lepiej. Brief nie jest obowiązkowy, ale większość zleceń i tak wymaga omówienia telefonicznie lub mailowo

Tak, możesz zlecić nam także samą produkcję audio z treści, które masz już na swoim blogu.

Co o naszej pracy sądzą Klieci? Rekomendacje, z których jesteśmy dumni

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł WŁAŚCICIEL MARKI HASHMAGNET

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora WŁAŚCICIEL MARKI SEMTOP

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL
Złóż zamówienie na treści Zleć zredagowanie artykułu lub montaż wideo, audio

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij