…

Miniaturki do filmów na YouTube

Twoje filmy staną się bardziej klikalne

Zwiększamy współczynnik CTR filmów

Wiemy, jak tworzyć niestandardowe miniaturki, które przyciągają wzrok potencjalnych widzów. Interesujący kadr, wycięcie z tła, czytelne napisy, dobrze dobrane tło i graficzne elementy dekoracyjne – na to wszystko możesz liczyć, wybierając miniaturki z Paq Studio.

Zapewniamy optymalne wymiary miniaturki

Tworzymy miniaturki w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.
Oferujemy m.in. formaty JPG i PNG.
Zapewniamy rozmiar nie większy niż 2 MB.
Wybieramy format 16:9 – najczęściej używany przez odtwarzacze i funkcję podglądu YouTube.

Sprawiamy, że przesłane filmy są spójne

Projektujemy miniaturki spójne z tymi, które są już na kanale. Dzięki temu przesłane filmy tworzą estetyczną całość, a kanał wyróżnia się własnym, oryginalnym stylem.

W SEO działamy od 2012r.

9/10 Klientów zostaje z nami przynajmniej na 4 lata

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na realizowanie projektów o różnych celach biznesowych, priorytetach i modelach sprzedaży. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, firmami B2B, firmami B2C, e-commerce’ami, jak i vlogerami.

Sami posiadamy również kanał na YouTube. Liczne zrealizowane projekty i własne doświadczenia sprawiły, że doskonale wiemy, jakie cechy powinna posiadać dobrze zaprojektowana miniaturka filmu.

Jak oceniają nas Klieci? Poznaj kilka opinii o Paq Studio
Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Tomasz Bukowski WŁAŚCICIEL MARKI NANUSHKI

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Dominika Mikos AUTORKA BLOGA DYEDBLONDE.PL

Świetna agencja, współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko świetnie przygotowane, jasno wyjaśnione. Żadnych problemów ! Jestem bardzo zadowolona!

Stworzymy miniaturki, które trafią do Twojej grupy docelowej

Wybierając Paq Studio, możesz być pewien, że wszystkie obrazy, używane jako niestandardowe miniatury, będą zgodne z wytycznymi na społeczności.

Stawiamy na przyciągające wzrok tła, czytelne i dobrze widoczne napisy oraz dodatkowe elementy graficzne. Nasze miniaturki są dynamiczne i zgodne z tematyką przesłanego filmu. Jeśli nie wierzysz – sprawdź na naszym kanale na YouTube!

Zainteresowany współpracą? Wyręczymy Cię w procesach SEO

  FAQ Odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań

  Zwyczajowo rozliczamy się za roboczogodziny. Dzięki temu masz pełny wgląd w podejmowane przez nas działania.

  Wszystko uzależnione jest od ilości elementów, które chcesz zawrzeć na swojej miniaturce. Te, które tworzymy na nasz kanał, powstają zazwyczaj w 1,5 h.

  Możemy stworzyć dla Ciebie miniaturkę do nagranego już materiału, opublikowanego filmu lub takiego, który masz dopiero w planach. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie, które chcesz, aby pojawiło się w miniaturce.

  Jakiego artykułu szukasz?

  Zamknij