fbpx
…

Miniaturki do filmów na YouTube

Twoje filmy staną się bardziej klikalne

Zwiększamy współczynnik CTR filmów

Wiemy, jak tworzyć niestandardowe miniaturki, które przyciągają wzrok potencjalnych widzów. Interesujący kadr, wycięcie z tła, czytelne napisy, dobrze dobrane tło i graficzne elementy dekoracyjne – na to wszystko możesz liczyć, wybierając miniaturki z Paq Studio.

Zapewniamy optymalne wymiary miniaturkiw

Tworzymy miniaturki w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.
Oferujemy m.in. formaty JPG i PNG.
Zapewniamy rozmiar nie większy niż 2 MB.
Wybieramy format 16:9 – najczęściej używany przez odtwarzacze i funkcję podglądu YouTube.

Sprawiamy, że przesłane filmy są spójne

Projektujemy miniaturki spójne z tymi, które są już na kanale. Dzięki temu przesłane filmy tworzą estetyczną całość, a kanał wyróżnia się własnym, oryginalnym stylem.

W SEO działamy od 2012r.

9/10 Klientów zostaje z nami przynajmniej na 4 lata

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na realizowanie projektów o różnych celach biznesowych, priorytetach i modelach sprzedaży. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, firmami B2B, firmami B2C, e-commerce’ami, jak i vlogerami.

Sami posiadamy również kanał na YouTube. Liczne zrealizowane projekty i własne doświadczenia sprawiły, że doskonale wiemy, jakie cechy powinna posiadać dobrze zaprojektowana miniaturka filmu.

Jak oceniają nas Klieci? Poznaj kilka opinii o Paq Studio

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Tomasz Bukowski WŁAŚCICIEL MARKI NANUSHKI

Świetna agencja, współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko świetnie przygotowane, jasno wyjaśnione. Żadnych problemów ! Jestem bardzo zadowolona!

Dominika Mikos AUTORKA BLOGA DYEDBLONDE.PL

Stworzymy miniaturki, które trafią do Twojej grupy docelowej

Wybierając Paq Studio, możesz być pewien, że wszystkie obrazy, używane jako niestandardowe miniatury, będą zgodne z wytycznymi na społeczności.

Stawiamy na przyciągające wzrok tła, czytelne i dobrze widoczne napisy oraz dodatkowe elementy graficzne. Nasze miniaturki są dynamiczne i zgodne z tematyką przesłanego filmu. Jeśli nie wierzysz – sprawdź na naszym kanale na YouTube!

Zainteresowany współpracą? Wyręczymy Cię w procesach SEO


    FAQ Odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań

    Zwyczajowo rozliczamy się za roboczogodziny. Dzięki temu masz pełny wgląd w podejmowane przez nas działania.

    Wszystko uzależnione jest od ilości elementów, które chcesz zawrzeć na swojej miniaturce. Te, które tworzymy na nasz kanał, powstają zazwyczaj w 1,5 h.

    Możemy stworzyć dla Ciebie miniaturkę do nagranego już materiału, opublikowanego filmu lub takiego, który masz dopiero w planach. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie, które chcesz, aby pojawiło się w miniaturce.

    Jakiego artykułu szukasz?