fbpx
…

Programowanie
WordPress

Wyręczamy w front-end i back-end developmencie WordPress. Uwalniamy biznes z programowania do celów onsite SEO

Technologie Pracujemy w technologiach PHP, MySQL i JavaScript
Zakres obsługi deweloperskiej Back-end + front-end

Back-end WordPressa

Modyfikujemy podstawowe funkcjonalności WordPressa na poziomie back-endowym.

Zapewniamy wsparcie techniczne w pełnym zakresie – od modyfikacji szablonów przez bezpieczeństwo do tworzenia dedykowanych wtyczek.

Jesteśmy biegli w PHP, MySQL i JS.

 

Front-end WordPressa

Tniemy i kodujemy motywy WordPressa.

Poprawiamy, modernizujemy stare widoki tak, aby były zgodne z doświadczeniami użytkownika.

W 100% wyręczamy w modyfikacjach WordPress w zakresie obsługi agencyjnej SEO.

Kompleksowe wdrożenia audytów SEO

Wdrażamy audyty techniczne onsie na stronach, sklepach i serwisach opartych o silnik WordPress od A do Z. Realizujemy zarówno podstawowe rekomendacje onsite z audytów technicznych SEO, w tym optymalizację widoków above the fold, czasów ładowania stron (page speed), jak i najbardziej złożone procesy – mechaniki linkowania wewnętrznego.

Co wchodzi w zakres programowania WordPress? Zapewniamy kompleksowy front-end i back-end development na Twojej stronie

Realizacja rekomendacji onsite z audytów technicznych SEO

Jeśli zdecydowałeś się przeprowadzić w Paq Studio audyt techniczny swojej strony internetowej lub otrzymałeś od innej agencji listę uwag dotyczącą swojego projektu, możemy Ci pomóc.

W ramach realizacji rekomendacji zajmiemy się m.in. analizowaniem indeksacji, wprowadzaniem zmian w kodzie źródłowym, czy modernizacją Twojej strony, aby była właściwie crawlowana, indeksowana i renderowana, a przy tym intuicyjna w obsłudze dla użytkownika docelowego

Supportowanie projektu i modernizacja WordPressa

Oddając swoją stronę internetową pod naszą opiekę, możesz liczyć na bieżące doradztwo przy wdrażaniu rozwiązań uatrakcyjniających widok Twojej strony.

Nasz zespół zapewni Ci wsparcie związane z usuwaniem błędów, hostingiem, czy aktualizowaniem motywów i krytycznych wtyczek. Chcesz wdrożyć w swoim WordPressie nowe funkcje, które mają wspierać stronę w lepszym działaniu? Od tego właśnie jesteśmy

Obsługa programistyczna WordPressa na frond-endzie i back-endzie

Nasze działania na front-endzie to m.in. dostosowywanie strony do urządzeń mobilnych, poprawienie responsywności layoutu, przyspieszenie czasu ładowania, czy poprawa sposobów renderowania widoków.

W back-endzie oferujemy z kolei integrację z systemami magazynowymi, modyfikację i tworzenie modułów oraz wtyczek, obsługę API, czy zmiany core’owych funkcjonalności WordPressa.

Poprowadzimy onsite SEO za Ciebie

Otrzymałeś audyt techniczny SEO z wypunktowaną listą kilkudziesięciu uwag onsite do Twojego projektu? W takim razie doskonale, że tu jesteś. W Paq Studio obsłużymy Cię zarówno jeśli chodzi o procesy związane z front-endem, jak i back-endem Twojej strony. Możesz na nas liczyć, ponieważ w naszym zespole posiadamy doświadczonych deweloperów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat skryptowych języków programowania. Pracujemy w technologiach PHP, MySQL oraz JavaScript, dzięki czemu zapewniamy szeroki zakres prac administracyjnych w ramach programowania WordPress.

Na naszą pomoc z powodzeniem mogą liczyć strony firmowe Klientów z branży B2B oraz większe serwisy komercyjne. Dzięki temu, że jesteśmy niewielkim zespołem z rozbudowanymi specjalizacjami, możemy zapewnić Ci kompleksową pomoc przy prowadzeniu Twojej strony internetowej. Na bieżąco wprowadzamy zaawansowane modyfikacje w serwisach naszych Klientów oraz stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom, jakie narzucają nam regularne audyty techniczne SEO.

FAQ Popularne pytania o obsługę deweloperską

Zapewniamy pełne wsparcie deweloperskie przy WordPress, nie tylko w zakresie SEO. Możesz zlecić nam pocięcie layoutu, napisanie wtyczki, integracji z API lub optymalizację czasu ładowania WordPress i wiele innych.

Rozliczamy się za przepracowany czas. Maksymalny zakres roboczogodzin potrzebny do wdrożenia audytu ustalamy z góry lub rozliczamy się w tzw. budżecie otwartym, jeśli proces jest ciągły (np. stała obsługa deweloperska).

Możesz, ale nie musisz. Jeśli chcesz zlecić proces, który wymaga designu, najpierw połączymy Cię z UI/UX designerem, a dopiero potem zajmiemy się cięciem i kodowaniem.

Poznaj opinie naszych Klientów Rekomendacje, z których jesteśmy naprawdę dumni

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Tomasz Bukowski WŁAŚCICIEL MARKI NANUSHKI

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora WŁAŚCICIEL MARKI SEMTOP

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL
Zleć proces deweloperski WordPress Napisz, w czym nasi programiści powinni Cię wyręczyć

    Do 2000 zł netto / mscOd 2000 do 3000 zł netto / mscOd 3000 zł netto / msc

    document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij