fbpx
…

Pozycjonowanie stron internetowych

W 100% transparentne kampanie SEO stron internetowych

Jak pozycjonujemy strony internetowe? Obszary, które pokrywamy w kampaniach SEO dla stron internetowych

Zbudujemy architekturę informacji

Sprawdzimy, jak użytkownicy pytają o Twoje produkty i usługi, i na podstawie tych danych, nadamy kształt wyglądowi menu nawigacyjnego.

Pozyskamy linki

Wyręczymy Cię w pozyskiwaniu linków. Zbudujemy silny, zdywersyfikowany profil anchorów domeny z szerokiego zakres puli IP i domen.

Zbudujemy zaplecze techniczne

Dla ugruntowania Twoich pozycji w wyszukiwarkach zbudujemy zaplecze techniczne, jakie będzie stanowisko wysoką barierę wejścia dla konkurencji.

Zajmiemy się optymalizacją kodu źródłowego

Mamy silne kompetencje w zakresie front-end i back-end developmentu. Zoptymalizujemy kod źródłowy Twojej strony w taki sposób, aby był przyjazny dla Google.

Zredagujemy treści, które skonwertują na sprzedaż

Tworzymy treści, które służą zarówno celom sprzedażowym, jak i SEO. Nasze kompetencje obejmują pracę z tekstem, fotografią i wideo, dostosowane do potrzeb różnych rodzajów stron internetowych.

Opieramy się na danych

Nasze podejście do SEO bazuje na metodologii data driven, gdzie kluczową rolę odgrywa analiza danych i korelacji, aby efektywnie optymalizować każdą stronę internetową pod kątem wyników w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron z obsługą deweloperską Dostarczamy kompleksową usługę SEO razem z wdrożeniem. Nie musisz szukać podwykonawców

Raportujemy rekomendacje

Nasz zespół specjalistów raportuje krytyczne uwagi w kontekście optymalizacji kodu źródłowego Twojej strony, związanych m.in. z szybkością ładowania strony, zawartością danych strukturalnych, wykorzystywanymi technologiami, a zespół deweloperów zajmuje się ich wdrożeniem.

Wdrażamy rekomendacje

Od teraz nie musisz już szukać podwykonawców, którzy wdrożą rekomendacje, uwagi specjalisty ds. SEO na zewnątrz. Wszystkim zajmiemy się samodzielnie. Nasi deweloperzy we współpracy z działem SEO, rozwiążą problemy techniczne we własnym zakresie.

Decydując się na nas, ograniczasz bałagan operacyjny w komunikacji między Tobą, specjalistą ds. SEO i deweloperem. Po prostu.

FAQ Popularne pytania o usługę pozycjonowania stron internetowych w Paq Studio

Tak, możesz zlecić nam wypełnienie swojej strony internetowej w merytoryczne treści o składni, która będzie zarazem optymalna na popularnych silników wyszukiwarek (patrz: Google).

Każda umowa jest objęta pełnym zestawem procesów, w tym także techniczne SEO, które jest kluczowe szczególnie na początku procesu pozycjonowania.

Zwykle absolutnym minimum jest perspektywa 6, 8 do 10 miesięcy. To czas, w którym będziesz miał już zbudowaną architekturę informacji, a strona będzie wypełniona w treści i do domeny pozyskamy pierwsze linki. Dopiero po tym czasie możesz liczyć, że Twoja strona będzie widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Poprosimy Cię na pewno o dostęp do Search Console i Google Analytics. W przypadku szerszego zakresu świadczonych usług, nasi specjaliści mogą potrzebować także panelu do Google Ads, Google Merchant Center i konta biznesowego Meta.

Słowa kluczowe możesz dostarczyć samodzielnie, ale zwykle, to kierownik Twojego projektu realizuje badania rynkowe i wskaże na zapytania o największym potencjale sprzedażowym.

Pozycjonowanie stron z obsługą programistyczną

Nasza praca nad każdym projektem SEO rozpoczyna się od szczegółowego audytu technicznego SEO. Ten etap ma fundamentalne znaczenie, ponieważ pozwala nam ocenić aktualny stan Twojej strony internetowej – niezależnie od tego, czy jest to sklep online, strona korporacyjna czy inny rodzaj witryny – i zidentyfikować obszary wymagające optymalizacji, aby następnie zaplanować skuteczną strategię SEO.

 • Analiza architektury informacji: zaczynamy od analizy struktury Twojej witryny, sprawdzając, czy jej organizacja odpowiada temu, jak potencjalni klienci szukają informacji online. To pomaga w optymalizacji zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.
  i.
 • Analiza techniczna kodu HTML:  przeprowadzamy szczegółową analizę techniczną, obejmującą ocenę szybkości ładowania strony, responsywności na różnych urządzeniach, składni URL oraz technologii, które mogą wpływać na czytelność witryny dla Google Bota, w tym JavaScript.
  .
 • Analiza profilu linków domeny: zbadamy profil linków Twojej domeny, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, oceniając jakość tych linków, ich różnorodność oraz ewentualną obecność nienaturalnych lub szkodliwych linków.
 • Analiza otoczenia konkurencyjnego: pomożemy Ci zrozumieć siłę konkurencji w Twojej branży. Wykorzystamy do tego specjalistyczne narzędzia, aby ocenić budżet, który Twoi konkurenci obecnie inwestują i inwestowali w przeszłości w SEO, i w jakiej skali.

Dodatkowo, zwrócimy szczególną uwagę na optymalizację treści i user experience (UX) Twojej strony, aby zapewnić, że nie tylko spełnia standardy wyszukiwarek, ale także oferuje wartość i przyjemność z użytkowania dla Twoich odwiedzających.

12 lat
na rynku SEO

Mamy mandat na to, aby realizować usługi pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron internetowych w modelu data-driven

Z dumą możemy podkreślić nasze 12-letnie doświadczenie w zakresie SEO dla różnorodnych stron internetowych, w tym 6 lat dedykowanych specjalistycznie SEO dla sklepów internetowych. Nasz zespół posiada szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie optymalizacji stron zarówno korporacyjnych, blogów, jak i sklepów e-commerce.

Jesteśmy specjalistami w pozycjonowaniu organicznym stron internetowych, w tym e-commerce opartych na popularnych systemach open-source, takich jak WordPress, WooCommerce.

W ramach naszych kampanii SEO oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje planowanie architektury informacji, skuteczny link building, zaawansowane techniczne SEO, tworzenie angażujących treści oraz web-development dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej witryny. Nasz zespół łączy umiejętności techniczne z kreatywnością, aby zapewnić maksymalne rezultaty w pozycjonowaniu na konkurencyjnym rynku internetowym.

Jak oceniają nas klienci? Klienci, z którymi z powodzeniem współpracujemy, odkąd pojawiliśmy się na rynku.

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów, w tym pozycjonowanie sklepów internetowych. Robicie robotę.

Dariusz Chabora Właściciel marki SEMTOP

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek Autor bloga Zgred

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł Właściciel marki hashmagnet
Zainteresowany współpracą? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, z tym bardziej spersonalizowaną ofertą będziemy mogli do Ciebie oddzwonić. Zapraszamy do współpracy!


  Treści, które realizują cele sprzedażowe i cele SEO

   

  Nasz proces tworzenia treści opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb Twojej strony internetowej, niezależnie od jej rodzaju (B2C/B2B). Naszym celem jest stworzenie unikalnych, angażujących materiałów, które nie tylko wzmocnią pozycję Twojej marki w organicznych wynikach wyszukiwania, ale również zbudują zaufanie i relacje z odbiorcami.

  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie strategii treści, które współgrają z ogólną strategią SEO, pomagając w tworzeniu materiałów optymalizowanych dla wyszukiwarek i użytkowników.

  Co wchodzi w zakres obsługi tworzenia treści?

  • Badamy popularne zapytania: każda kampania SEO rozpoczyna się od dogłębnego badania słów kluczowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie zaplanować strukturę informacji na Twojej stronie, ale również opracować efektywną strategię treści, odpowiadającą na konkretne zapytania użytkowników.
  • Optymalizujemy treści na podstawie danych: specjalizujemy się w tworzeniu treści na podstawie analizy danych (data-driven SEO). Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić zakres i rodzaj treści potrzebnych do zwiększenia widoczności Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania.
  • Koncentrujemy się na tzw. quick-winach: dla stron, które już znajdują się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, skupiamy nasze wysiłki na wybranych frazach kluczowych, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jeszcze wyższe pozycje, w tym najlepiej w TOP 3.

  Jak pozyskujemy linki podczas pozycjonowania stron?

   

  Nasi specjaliści pozyskują silne, trwałe linki dofollow, które budują pozycje przez wiele lat od ich fizycznego pozyskania. Koncentrujemy się na pozyskiwaniu linków z domen o odpowiednich parametrach technicznych, w tym m.in. o wysokiej zdolności do indeksacji.

   Oto, jak podchodzimy do procesu link buildingu:

  1. Linki od blogerów/mikroinfluencerów: aktywnie współpracujemy z najlepszymi blogerami oraz mikroinfluencerami w różnych branżach, publikując wartościowe treści gościnne. Nasze artykuły są nie tylko bogate w informacje, ale także zawierają strategicznie rozmieszczone linki zwrotne do Twojej strony, co wzmacnia jej pozycję w wynikach wyszukiwania.
  2. Linki z lokalnych serwisów, tzw. NAP: jeśli kierujesz swoją ofertę do klienta regionalnego, pozyskamy dla Ciebie linki z lokalnych serwisów ogłoszeniowych i katalogów firm.
  3. Mocne linki dofollow: skupiamy się na linkach dofollow, ponieważ przekazują „link juice”, czyli autorytet strony, z której pochodzą, bezpośrednio do Twojej strony. W oczach wyszukiwarek te linki stanowią silny sygnał rekomendacji, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
  4. Monitorujemy profil anchor text: przywiązujemy dużą wagę do strategicznego wykorzystania anchor tekstów. Nasze podejście opiera się na zrównoważonym użyciu różnych rodzajów anchor tekstów, od dokładnych fraz kluczowych (exact match) po brandowe i neutralne. Taka dywersyfikacja pozwala uniknąć nadmiernej optymalizacji i potencjalnych kar ze strony wyszukiwarek, jednocześnie zachowując naturalność i efektywność linkowania.

  Zapewniamy przy tym, że w razie rozwiązania umowy, żadne linki pozyskane w ramach kampanii SEO, nie są przez nas intencjonalnie usuwane. To oznacza, że tak wypracowane linki pozwalają na utrzymywanie wysokiej ekspozycji w wynikach wyszukiwania przez wiele lat.

  9/10 Klientów

  Zostaje z nami przynajmniej na 4 lata

  100% Transparentności

  Z naszymi Klientami wiążemy się na lata, dlatego pracujemy w modelu pełnej transparentności.

  Wierzymy, że rozliczenie roboczo-godzinowe naszych specjalistów SEO, front-end, back-end deweloperów i copywriterów to jedyny model współpracy, w jakiej możemy budować relacje i wchodzić w rolę partnera biznesowego.

  Ty zyskujesz pełny wgląd w ewidencję pracy i materiały, a my pełne zaufanie, dzięki któremu możemy skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej.

  Jakiego artykułu szukasz?