fbpx
…

Programowanie
WooCommerce

Wyręczamy w front-end i back-end developmencie WooCommerce. Uwalniamy biznes z programowania do celów onsite SEO

Technologie Pracujemy w technologiach PHP, MySQL i JavaScript
Zakres obsługi deweloperskiej Back-end + front-end

Back-end WooCommerce

Modyfikujemy podstawowe funkcjonalności WooCommerce na poziomie back-endowym.

Zapewniamy wsparcie techniczne w pełnym zakresie – od modyfikacji szablonów przez bezpieczeństwo do tworzenia dedykowanych wtyczek.

Jesteśmy biegli w PHP, MySQL i JS.

 

Front-end WooCommerce

Tniemy i kodujemy motywy WooCommerce.

Poprawiamy, modernizujemy stare widoki tak, aby były zgodne z doświadczeniami użytkownika.

W 100% wyręczamy w modyfikacjach WooCommerce w zakresie obsługi agencyjnej SEO.

Kompleksowe wdrożenia audytów SEO

Wdrażamy audyty techniczne onsie na stronach, sklepach i serwisach opartych o silnik WooCommerce od A do Z. Realizujemy zarówno podstawowe rekomendacje onsite z audytów technicznych SEO, w tym optymalizację widoków above the fold, czasów ładowania stron (page speed), jak i najbardziej złożone procesy – mechaniki linkowania wewnętrznego.

FAQ Popularne pytania o obsługę deweloperską

Zapewniamy pełne wsparcie deweloperskie przy WooCommerce, nie tylko w zakresie SEO. Możesz zlecić nam pocięcie layoutu, napisanie wtyczki, integracji z API lub optymalizację czasu ładowania WooCommerce i wiele innych.

Rozliczamy się za przepracowany czas. Maksymalny zakres roboczogodzin potrzebny do wdrożenia audytu ustalamy z góry lub rozliczamy się w tzw. budżecie otwartym, jeśli proces jest ciągły (np. stała obsługa deweloperska).

Możesz, ale nie musisz. Jeśli chcesz zlecić proces, który wymaga designu, najpierw połączymy Cię z UI/UX designerem, a dopiero potem zajmiemy się cięciem i kodowaniem.

Co sądzą o nas Klienci? Rekomendacje, z których jesteśmy dumni

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł WŁAŚCICIEL MARKI HASHMAGNET

Agencja SEO idealna. Współpracujemy od roku i wzrosty są ciągle i co najważniejsze są dalsze plany na przyszłość. A zaczęło się tradycyjnie tak jak inni czyli były dwie inne agencje: jedna mała, druga duża. Ta duża na początku coś robiła potem kiedy były spadki dostawaliśmy klasyczne odpowiedzi: że to ich know how i nie mogą powiedzieć. No i tak trafiliśmy do Pana Adriana i zespołu PAQ Studio. Tutaj praca wre cały czas, kontakt na najwyższym poziomie, teksty copywriterskie w naszej trudnej branży także na najwyższym poziomie. Takie firmy się poleca w ciemno!

Dawid Kowalski WŁAŚCICIEL SKLEPU ŁUCZNICZEGO

Z Paq Studio współpracuję już od 2,5 roku. Bardzo cenię tę firmę za transparentność działań, jakie są wykonywane dla mojej strony, oraz za efekty. 2 pozycja na najbardziej pożądaną frazę w mojej branży mówi wszystko :)

Maciej Baran WŁAŚCICIEL SERWISU OD WŁAŚCICIELA
Zleć proces deweloperski WooCommerce Napisz, w czym nasi programiści powinni Cię wyręczyć


    Jakiego artykułu szukasz?