…

Retargeting ruchu z wyszukiwarek

Ruch organiczny z wyszukiwarek to dobry wstęp do ocieplenia relacji z Klientem. Wykorzystujemy środowiska reklamowe Facebooka i Google dla poprawy konwersji B2B, B2C i w e-commerce.

Dlaczego retargeting ruchu z wyszukiwarki? 6 obszarów, dla których inwestujemy w retargeting
Wzmocnienie świadomości marki

Niskim kosztem dotrzemy do osób, które już miały kontakt z Twoją marką i wzmocnimy jej świadomość

Poprawa konwersji w sklepie

Docieramy do klientów e-commerce, którzy weszli na Twój sklep z wyszukiwarki, ale z jakichś powodów nie zdecydowali się na zakupy

Zwiększenie ruchu na stronie

Zwielokrotniamy liczbę sesji użytkowników na stronach i sklepach internetowych

Zwiększenie wyświetleń wideo

Kierujemy reklamy wideo w biznesach o wydłużonym lejku sprzedażowym

Optymalizacja kosztów reklam display

Obniżamy koszty CPC reklam display (graficznych) w Google Ads

Monitorowanie behawiorystki klientów

Uczymy podstawowej analityki przepływu ruchu w Twoich serwisach, sklepach i stronach firmowych

Czym jest retargeting z wyszukiwarek?

Retargeting (często niesłusznie mylony z remarketingiem) to grupa procesów, które mają za cel poprawienie sprzedaży, wzmocnienie świadomości marki z klientami, jacy mieli już kontakt z Twoją marką. I tak np. – jeśli do Twojego sklepu, strony firmowej lub bloga napływa ruch z wyszukiwarki Google, pomożemy Ci w dotarciu do tych osób w zewnętrznych środowiskach reklamowych Facebook Ads i Google Ads.

Jakie kanały retargetingu obsługujemy? Obsługujemy dwa dominujące środowiska reklamowe

Środowisko reklamowe Google

Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam.

Środowisko reklamowe Facebooka

Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

Model rozliczeniowy

Rozliczamy się za czas pracy. Dostarczamy raporty z ewidencją czasu pracy z podziałem na procesy i osoby za nie odpowiedzialne.

Komu pomagamy? Klienci z którymi z powodzeniem współpracujemy odkąd pojawiliśmy się na rynku.

B2B

Wzmacniamy skuteczność pozyskiwania leadów dla firm sprzedających w modelu B2B. Wykorzystujemy do tego reklamy płatne w zapytaniach do wyszukiwarki oraz aktywność Klientów na Facebooku i Instagramie.

B2C

Skalujemy sprzedaż produktów skierowanych do klientów indywidualnych – w tym porównywarek cen, marketplace’ów, a także osób odwiedzających blogi i oferty serwisów z branży turystycznej.

E-commerce

Poprawiamy współczynnik konwersji wspomaganej w sklepach internetowych o profilach: retail, BTC i DNVB e-commerce.

FAQ Przygotowaliśmy odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.

Tak - retargeting polega na wyświetlaniu reklam (w różnych formatach) w oparciu o wcześniejsze interakcje użytkowników, klientów. Jeśli Twój biznes nie ma zbudowanego ruchu, zleć pozycjonowanie.

Raportujemy przebieg prac nad kampanią w oparciu o czas pracy.

Im więcej interakcji z Twoją stroną wykonaną użytkownicy, tym lepsze efekty. Szacujemy, że minimalną wartością, dla której retargeting pozwala się skalować to 500 UU (unikalnych użytkowników) dziennie,

Zainteresowany współpracą? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, będziemy mogli oddzwonić do Ciebie z bardziej spersonalizowaną ofertą. Zapraszamy do współpracy!

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij