fbpx

Blog SEO

Dobre zdjęcia i merytoryczne treści to za mało. 91% naszych Klientów przyznaje, że gdyby nie optymalizacja data-driven i strategiczny linkbuilding, ich wyniki w SEO byłyby przeciętne. Dlatego powstał blog Paq Studio. Blog jednej z niewielu wyspecjalizowanych agencji SEO w Polsce.

Wyspecjalizowanych. Bo po social media, marketing internetowy i logo na stronę, to nie do nas. Do nas nie.

Prestashop – nie można zaktualizować ustawień

Prestashop – nie można zaktualizować ustawień

Napotykanie problemów z aktualizacją ustawień w sklepie PrestaShop może być frustrujące i skomplikowane. W tym artykule przyjrzymy się najczęstszym przyczynom tych trudności ...
Dominik Bigosiński
Techniczne aspekty wdrożenia analityki dla Progressive Web Apps (PWA)
SEO

Techniczne aspekty wdrożenia analityki dla Progressive Web Apps (PWA)

W dobie cyfryzacji i postępującej integracji technologicznej, Progressive Web Apps (PWA) zdobywają coraz większą popularność jako rozwiązanie łączące cechy natywnych aplikacji mobilnych ...
Michał Kloczkowski

PrestaShop nie wysyła maili do klientów – co robić?

Dominik Bigosiński
SEO

Po jakim czasie spodziewać się efektów pozycjonowania?

Dominik Bigosiński
SEO

Jak sprawdzić indeksowanie strony?

Dominik Bigosiński

Przydatne wtyczki do WordPressa

Dominik Bigosiński

Sklep WooCommerce – Krok po kroku

Dominik Bigosiński
SEO

Google Search Console – co to?

Dominik Bigosiński

PrestaShop – jak usunąć zamówienie?

Dominik Bigosiński
SEO

Jak sprawdzić ruch na stronie?

Dominik Bigosiński

Jak zoptymalizować WordPressa?

Dominik Bigosiński

Jak zwiększyć ruch na stronie?

Dominik Bigosiński

Ucz się SEO od liderów

Ucz się SEO razem z nami. Buduj swoje kompetencje w oparciu o wideo agencji SEO Paq Studio i nie daj się wyprzedzić w wynikach organicznych. Nikomu.

  • blog SEO
  • blog pozycjonowanie stron
  • SEO blog
  • blog pozycjonowanie
  • pozycjonowanie blog
  • blog o pozycjonowaniu

Pozycjonowanie blog

Umówmy się. Tekst, który czytasz w tym miejscu powstał tylko po to, żeby robot Google miał z tego pożywkę. Ale zawartość tego paragrafu nie jest przypadkowa. Została zredagowana przez copywritera SEO dokładnie w taki sposób, aby zrobić TOP 1 na zapytanie do wyszukiwarki: „blog SEO”.

Widzisz, bo jest tak. Mimo że dzięki rozwojowi AI, sam algorytm staje się coraz sprytniejszy, to my adaptujemy się do zmian w taki sposób, aby być dwa kroki przed całą resztą. Albo trzy. Mamy mocny zespół, na który składają się specjaliści podzieleni na dwa segmenty – kompetencje miękkie i twarde. Potrafimy grać słowem w contencie pod e-commerce, a z drugiej – analizować logi serwerów z aktywnością bota Google.

Agnieszka, Iwona, Marcin, Adrian? Narzędzia SEO takie, jak Screaming Frog Spider Log File Analyser, Search Console, Xenu, Ahrefs, Surfer SEO mamy ogarnięte do bólu. Wyszukiwarka dobrze o tym wie.

Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów to jedyne na czym się znamy. A nasz blog SEO powstał, bo mógł.

Za naszą pracę zapłacisz nam nawet o 50% więcej niż swojej dotychczasowej agencji w branży SEO, ale zdobędziesz pozycje, których nikt nie jest w stanie dowieźć. Audyty SEO? Jasne. U nas tylko w formacie wideo.

Po 30. w biznesie nie ma już czasu na eksperymentowanie z agencjami i ludźmi, z którymi budujesz swoją firmę. Potrzebujesz stabilizacji i odcięcia się od kaprysów algorytmu. My jesteśmy tego gwarantem.

Rzuć okiem na nasz ostatni audyt, sprawdź jak poprowadziliśmy w nim link building i sprawdź, jakimi zabawkami bawią się duzi chłopcy w pozycjonowaniu.

SEO blog Paq Studio to miejsce, które udowadnia, że nie potrzebujesz szkolenia SEO, żeby generować tłuste leady ze słów kluczowych z wyszukiwarki.

I jak, wchodzisz w to?

Jakiego artykułu szukasz?