Blog SEO

Dobre zdjęcia i merytoryczne treści to za mało. 91% naszych Klientów przyznaje, że gdyby nie optymalizacja data-driven i strategiczny linkbuilding, ich wyniki w SEO byłyby przeciętne. Dlatego powstał blog Paq Studio. Blog jednej z niewielu wyspecjalizowanych agencji SEO w Polsce.

Wyspecjalizowanych. Bo po social media, marketing internetowy i logo na stronę, to nie do nas. Do nas nie.

Jak poprawić SEO w biznesie B2B? 4 obszary, o których warto pamiętać

Jak poprawić SEO w biznesie B2B? 4 obszary, o których warto pamiętać

Jeśli prowadzisz firmę B2B i chcesz dołożyć SEO do lejka sprzedażowego swojej firmy, to w tym materiale przedstawię Ci kilka pomysłów na ...
Adrian Pakulski
Błąd 502 w Screaming Frogu (Bad Gateway)
Video

Błąd 502 w Screaming Frogu (Bad Gateway)

Twój Screaming Frog zwrócił błąd 502 podczas pierwszej próby crawlingu? Co typowe – serwer, na którym osadzona jest domena, jaką chcesz przeanalizować ...
Adrian Pakulski

Co wyczytasz w logach serwerowych w kontekście SEO?

Adrian Pakulski

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Adrian Pakulski

Czy warto pozycjonować stronę główną?

Adrian Pakulski

Kiedy skonsultować projekt z agencją SEO? Przed, czy po starcie?

Adrian Pakulski

Rozwój architektury informacji. Jak stworzyć dodatkowy widok, podstronę?

Adrian Pakulski

Jak założyć sklep internetowy?

Adrian Pakulski

Algorytm nie jest jednorodny

Adrian Pakulski

Jak usunąć, zablokować wp-sitemap z WordPressa?

Adrian Pakulski

Gdzie założyć sklep internetowy?

Adrian Pakulski

Prestashop moduł bloga

Adrian Pakulski
.

Ucz się SEO od liderów

Ucz się SEO razem z nami. Buduj swoje kompetencje w oparciu o wideo agencji SEO Paq Studio i nie daj się wyprzedzić w wynikach organicznych. Nikomu.

Pozycjonowanie blog

Umówmy się. Tekst, który czytasz w tym miejscu powstał tylko po to, żeby robot Google miał z tego pożywkę. Ale zawartość tego paragrafu nie jest przypadkowa. Została zredagowana przez copywritera SEO dokładnie w taki sposób, aby zrobić TOP 1 na zapytanie do wyszukiwarki: „blog SEO”.

Widzisz, bo jest tak. Mimo że dzięki rozwojowi AI, sam algorytm staje się coraz sprytniejszy, to my adaptujemy się do zmian w taki sposób, aby być dwa kroki przed całą resztą. Albo trzy. Mamy mocny zespół, na który składają się specjaliści podzieleni na dwa segmenty – kompetencje miękkie i twarde. Potrafimy grać słowem w contencie pod e-commerce, a z drugiej – analizować logi serwerów z aktywnością bota Google.

Agnieszka, Iwona, Marcin, Adrian? Narzędzia SEO takie, jak Screaming Frog Spider Log File Analyser, Search Console, Xenu, Ahrefs, Surfer SEO mamy ogarnięte do bólu. Wyszukiwarka dobrze o tym wie.

Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów to jedyne na czym się znamy. A nasz blog SEO powstał, bo mógł.

Za naszą pracę zapłacisz nam nawet o 50% więcej niż swojej dotychczasowej agencji w branży SEO, ale zdobędziesz pozycje, których nikt nie jest w stanie dowieźć. Audyty SEO? Jasne. U nas tylko w formacie wideo.

Po 30. w biznesie nie ma już czasu na eksperymentowanie z agencjami i ludźmi, z którymi budujesz swoją firmę. Potrzebujesz stabilizacji i odcięcia się od kaprysów algorytmu. My jesteśmy tego gwarantem.

Rzuć okiem na nasz ostatni audyt, sprawdź jak poprowadziliśmy w nim link building i sprawdź, jakimi zabawkami bawią się duzi chłopcy w pozycjonowaniu.

SEO blog Paq Studio to miejsce, które udowadnia, że nie potrzebujesz szkolenia SEO, żeby generować tłuste leady ze słów kluczowych z wyszukiwarki.

I jak, wchodzisz w to?

Jakiego artykułu szukasz?

Zamknij