fbpx

Paq Studio opinie

Klienci z którymi z powodzeniem współpracujemy odkąd pojawiliśmy się na rynku.

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Tomasz Bukowski WŁAŚCICIEL MARKI NANUSHKI

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL

Cieszę się, że trafiłam na Paq Studio. Przeanalizowali architekturę bloga, podpowiedzieli, jak mam pracować i optymalizować już istniejące treści. Dzięki za pomoc, zabieram się do pracy!

Aleksandra Żyłkowska AUTORKA BLOGA USZYNSZYLA.PL

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł WŁAŚCICIEL MARKI hashmagnet

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek AUTOR BLOGA ZGRED

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora WŁAŚCICIEL MARKI SEMTOP

Współpracujemy od kilku lat przy wielu ciekawych projektach. Zespół Adriana cechuje duży szacunek do Klienta, niesamowita organizacja i komunikacja pracy oraz nowatorskie rozwiązania, których nie spotkałem w innych firmach przez ostatnie 15 lat pracy

Igor Chudy WŁAŚCICIEL VELLKAN DESIGN STUDIO

Agencja SEO idealna. Współpracujemy od roku i wzrosty są ciągle i co najważniejsze są dalsze plany na przyszłość. A zaczęło się tradycyjnie tak jak inni czyli były dwie inne agencje: jedna mała, druga duża. Ta duża na początku coś robiła potem kiedy były spadki dostawaliśmy klasyczne odpowiedzi: że to ich know how i nie mogą powiedzieć. No i tak trafiliśmy do Pana Adriana i zespołu PAQ Studio. Tutaj praca wre cały czas, kontakt na najwyższym poziomie, teksty copywriterskie w naszej trudnej branży także na najwyższym poziomie. Takie firmy się poleca w ciemno!

Dawid Kowalski Właściciel Sklepu Łuczniczego

Do Paq Studio trafiłem oszukany przez inną agencję i z bardzo dużymi obawami i dystansem. To co zadecydowało o nawiązaniu współpracy to bardzo dobry kontakt z panem Adrianem (później się okazało, że u nich do standard i z każdym członkiem zespołu jest podobnie), jasne i przejrzyste zasady współpracy, raporty, które składają się nie tylko z zajmowanych w Google pozycji ale przede wszystkim co w danym miesiącu było robione aby moja strona była wyżej w wynikach. Dla mnie taki model to wzór profesjonalizmu i uczciwości. Wiadomo, że pozycjonowanie to proces ciągły i długotrwały ale w odniesieniu do poprzedniej firmy wzrosty pozycji nastąpiły szybko i są wyraźne. Szczerze polecam!

Michał Patysiak Właściciel Glamour Studio

Z Paq Studio współpracuję już od 2,5 roku. Bardzo cenię tę firmę za transparentność działań, jakie są wykonywane dla mojej strony, oraz za efekty. 2 pozycja na najbardziej pożądaną frazę w mojej branży mówi wszystko :)

Maciej Baran Właściciel serwisu Od Właściciela

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. Gorąco polecam!

Agata Bielecka AUTORKA BLOGA AGATABIELECKA.PL

Pozycjonowanie bloga to ciężka praca. Dlatego cieszę się ze współpracy z zespołem Paq – nie tylko ze względu na doświadczenie i efekty, ale przede wszystkim za wsparcie i odpowiedzi na wiele pytań związanych z SEO i budowaniem zasięgów. Polecam!

Ewelina Gac AUTORKA BLOGA WPOSZUKIWANIU.PL

Świetna agencja, współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko świetnie przygotowane, jasno wyjaśnione. Żadnych problemów ! Jestem bardzo zadowolona!

Dominika Mikos Autorka bloga dyedblonde.pl

Współpraca z Paq Studio jest dla mnie, jako blogerki, mega przyjemnością. Interesujące tematy, o których mogę pisać, rzetelność, przemili pracownicy, nieskomplikowana, koleżeńska forma kontaktów, po prostu polecam wszystkim Paq Studio z całego serca.

Agnieszka Moitrot Autorka bloga greenelka.pl

Współpraca to czysta przyjemność, bo uważam, że powinno być konkretniej i na jasnych zasadach i tak właśnie jest w Paq. Szybkość, słowność i rzetelność.

Łukasz Bier Autor bloga lukaszmakeup.pl
Zainteresowany współpracą? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, z tym bardziej spersonalizowaną ofertą będziemy mogli do Ciebie oddzwonić. Zapraszamy do współpracy!


    Jakiego artykułu szukasz?