Paq Studio opinie

Klienci z którymi z powodzeniem współpracujemy odkąd pojawiliśmy się na rynku.
Tomasz Bukowski WŁAŚCICIEL MARKI NANUSHKI

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Iwona Sagatyńska WŁAŚCICIELKA SAGATIA.PL

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Aleksandra Żyłkowska AUTORKA BLOGA USZYNSZYLA.PL

Cieszę się, że trafiłam na Paq Studio. Przeanalizowali architekturę bloga, podpowiedzieli, jak mam pracować i optymalizować już istniejące treści. Dzięki za pomoc, zabieram się do pracy!

Patryk Kozioł WŁAŚCICIEL MARKI hashmagnet

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Paweł Gontarek AUTOR BLOGA ZGRED

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Dariusz Chabora WŁAŚCICIEL MARKI SEMTOP

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Igor Chudy WŁAŚCICIEL VELLKAN DESIGN STUDIO

Współpracujemy od kilku lat przy wielu ciekawych projektach. Zespół Adriana cechuje duży szacunek do Klienta, niesamowita organizacja i komunikacja pracy oraz nowatorskie rozwiązania, których nie spotkałem w innych firmach przez ostatnie 15 lat pracy

Dawid Kowalski Właściciel Sklepu Łuczniczego

Agencja SEO idealna. Współpracujemy od roku i wzrosty są ciągle i co najważniejsze są dalsze plany na przyszłość. A zaczęło się tradycyjnie tak jak inni czyli były dwie inne agencje: jedna mała, druga duża. Ta duża na początku coś robiła potem kiedy były spadki dostawaliśmy klasyczne odpowiedzi: że to ich know how i nie mogą powiedzieć. No i tak trafiliśmy do Pana Adriana i zespołu PAQ Studio. Tutaj praca wre cały czas, kontakt na najwyższym poziomie, teksty copywriterskie w naszej trudnej branży także na najwyższym poziomie. Takie firmy się poleca w ciemno!

Michał Patysiak Właściciel Glamour Studio

Do Paq Studio trafiłem oszukany przez inną agencję i z bardzo dużymi obawami i dystansem. To co zadecydowało o nawiązaniu współpracy to bardzo dobry kontakt z panem Adrianem (później się okazało, że u nich do standard i z każdym członkiem zespołu jest podobnie), jasne i przejrzyste zasady współpracy, raporty, które składają się nie tylko z zajmowanych w Google pozycji ale przede wszystkim co w danym miesiącu było robione aby moja strona była wyżej w wynikach. Dla mnie taki model to wzór profesjonalizmu i uczciwości. Wiadomo, że pozycjonowanie to proces ciągły i długotrwały ale w odniesieniu do poprzedniej firmy wzrosty pozycji nastąpiły szybko i są wyraźne. Szczerze polecam!

Maciej Baran Właściciel serwisu Od Właściciela

Z Paq Studio współpracuję już od 2,5 roku. Bardzo cenię tę firmę za transparentność działań, jakie są wykonywane dla mojej strony, oraz za efekty. 2 pozycja na najbardziej pożądaną frazę w mojej branży mówi wszystko :)

Agata Bielecka AUTORKA BLOGA AGATABIELECKA.PL

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. Gorąco polecam!

Ewelina Gac AUTORKA BLOGA WPOSZUKIWANIU.PL

Pozycjonowanie bloga to ciężka praca. Dlatego cieszę się ze współpracy z zespołem Paq – nie tylko ze względu na doświadczenie i efekty, ale przede wszystkim za wsparcie i odpowiedzi na wiele pytań związanych z SEO i budowaniem zasięgów. Polecam!

Dominika Mikos Autorka bloga dyedblonde.pl

Świetna agencja, współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko świetnie przygotowane, jasno wyjaśnione. Żadnych problemów ! Jestem bardzo zadowolona!

Agnieszka Moitrot Autorka bloga greenelka.pl

Współpraca z Paq Studio jest dla mnie, jako blogerki, mega przyjemnością. Interesujące tematy, o których mogę pisać, rzetelność, przemili pracownicy, nieskomplikowana, koleżeńska forma kontaktów, po prostu polecam wszystkim Paq Studio z całego serca.

Łukasz Bier Autor bloga lukaszmakeup.pl

Współpraca to czysta przyjemność, bo uważam, że powinno być konkretniej i na jasnych zasadach i tak właśnie jest w Paq. Szybkość, słowność i rzetelność.

Zainteresowany współpracą? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, z tym bardziej spersonalizowaną ofertą będziemy mogli do Ciebie oddzwonić. Zapraszamy do współpracy!

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij