fbpx
…

Pozycjonowanie WooCommerce

Pozycjonujemy sklepy WooCommerce z pełnym wsparciem deweloperskim.

Agencja SEO z obsługą deweloperską WooCommerce Optymalizujemy sklepy na silnikach WooCommerce dla lepszego SEO i ruchu z Google

RAPORTUJEMY UWAGI TECHNICZNE W SKLEPIE INTERNETOWYM WOOCOMMERCE
Zanim zaczniemy pozyskiwać ruch do sklepu na silniku WooCommerce, badamy jego problemy techniczne.

POZYCJONOWANIE SKLEPU WOOCOMMERCE ZE WSPARCIEM DEWELOPERSKIM
Wdrażamy rekomendacje onsite SEO w sklepach opartych na silnikach WooCommerce od początku do końca.

POZYSKUJEMY RUCH Z GOOGLE
Po wdrożeniu rekomendacji z audytu technicznego, zaczynamy pracę nad architekturą informacji, tworzymy treści i pozyskujemy linki.

W jakich technologiach pracujemy? Z jakich technologii korzystamy, aby poprawiać widoczność WooCommerce w wynikach organicznych?
FAQ Odpowiadamy na popularne pytania

Podpisujemy umowę bezterminową z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Uważamy, że to jedyny fair scenariusz.

W raporcie otrzymujesz od nas pełną dokumentację pracy. Rozliczamy się za roboczogodziny, więc masz pełny wgląd w procesy.

Świadczymy usługi software house'u, dlatego jeśli Twój sklep korzysta z silnika Prestashop lub WooCommerce, niezbędnymi wdrożeniami w zakresie deweloperskim zajmiemy się sami.

W swoim zespole posiadamy doświadczonych copywriterów, więc możemy wyręczyć Cię w procesie redagowania treści.

Od modernizacji architektury informacji, wdrożenia audytu onsite oraz wypełnienia sklepu treścią data driven SEO.

Podczas kampanii przygotowujemy kilka większych i mniejszych audytów technicznych. Pierwsze audyty są obszerne w najważniejsze uwagi techniczne, których nie rozwiązanie, mogłoby negatywnie wpłynąć na procesy crawlowania i indeksowania sklepu przez Google Bota. Kolejne skupiają się już na pomniejszych sygnałach rankingowych, np. szybkości czasu ładowania sklepu.

Pozycjonowanie sklepu

ze wsparciem deweloperskim

Programujemy
w ramach pozycjonowania WooCommerce

Wyręczymy Cię w programowaniu WooCommerce (WordPress), jeśli na rynku brak gotowego rozwiązania w postaci wtyczki. Podpowiemy, jak spełnić podstawowe wskaźniki internetowe co do szybkości (CWV) i zajmiemy się optymalizacją sklepu od początku do końca.

Zleć pozycjonowanie WooCommerce i skontaktuj się z nami, aby poprawić widoczność swojego sklepu w wyszukiwarce.

Optymalizujemy linkowanie wewnętrzne

 

Optymalizacja linkowania wewnętrznego jest kluczowym elementem działań w zakresie pozycjonowania sklepów WooCommerce.

Dokładnie analizujemy i optymalizujemy połączenia między kartami produktowymi, kategoriami oraz wpisami na blogu (jeśli Twój sklep posiada takową funkcjonalność). Właściwe linkowanie wewnętrzne poprawia strukturę Twojego sklepu, ułatwiając indeksowanie przez wyszukiwarki oraz ułatwiając klientom nawigację po stronie. Dostosowujemy także adresy URL w taki sposób, aby retargeting ruchu był maksymalnie skuteczny pod wyniki social media performance.

Pracujemy w logach serwerowych, dokładnie monitorując zachowanie GoogleBota po to, aby móc zarządzać procesem linkowania wewnętrznego w oparciu o dane a nie intuicję.

Skuteczny linkbuilding dla sklepów WooCommerce

 

Wspieramy naszych klientów zarówno w działaniach związanych z outreach, jak i we współpracy z influencerami (pozyskiwanie linków z tzw. influencer marketingu i content marketingu). Dzięki naszym wysiłkom w zakresie outreachu nawiązujemy kontakt z wydawcami treści, zdobywając wartościowe linki prowadzące do Twojego sklepu. Ponadto umiejętnie wykorzystujemy siłę marketingu influencerów, aby zwiększyć rozpoznawalność marki oraz zyskać jeszcze więcej naturalnych, wysokiej jakości linków.

Pracujemy w logach serwerowych, dokładnie monitorując zachowanie GoogleBota po to, aby móc zarządzać procesem linkowania wewnętrznego na podstawie danych, a nie intuicji.

Dostarczamy treści do widoków kategorii, produktów i bloga

 

Jeśli zlecisz nam pozycjonowanie WooCommerce, wyręczymy Cię w tworzeniu treści do widoków: kategorii, kart produktowych oraz wpisów na bloga. Zapewniamy, że cały content, jaki wychodzi spod rąk copywriterów SEO, jest starannie dobrany w kontekście intencji wyszukiwania (search intentu), a także dobra użytkowników i w 100% zoptymalizowany do wymagań wyszukiwarki.

Dzięki umiejętności pracy w modelu data-driven wiemy dokładnie jakich treści potrzebujemy i o jakiej składni, celem pozyskania dodatkowego ruchu z Google. Wyślij wiadomość i mów bezpłatną konsultację w naszym kalendarzu, a omówimy Ci krok po kroku, jak poprowadzimy Twój sklep na WooCommerce przez ten proces.

Pozycjonowanie sklepu WooCommerce

Jak wygląda składania procesów w bezpłatnych wynikach wyszukiwania?

 • Budowa architektury informacji

Tworzenie intuicyjnej i efektywnej struktury strony, która ułatwia nawigację dla użytkowników robotów wyszukiwarek.

 • Analiza content gap

Identifikacja brakującej treści na stronie, aby zrozumieć, co można dodać, aby poprawić widoczność w wyszukiwarce i zaspokoić potrzeby użytkowników.

 • Rozwiązywanie problemów z kanibalizacją ruchu organicznego

Analiza stron, które konkurują ze sobą o te same słowa kluczowe, aby uniknąć podziału ruchu i poprawić pozycje w wyszukiwarkach.

 • Porządkowanie semantyki HTML widoków

Porządkowanie semantyki HTML widoków (strony głównej, widoków kategorii i kart produktowych): Optymalizacja struktury HTML, aby ułatwić robotom wyszukiwarek ekspozycję domeny na odpowiednich, tj. nieprzypadkowych zapytaniach.

 • Optymalizacja rozdzielczości renderowanych bitmap

Poprawa szybkości ładowania strony poprzez optymalizację rozmiaru obrazów i formatów. Zbyt duże zdjęcia skalowane „w locie” w CSS mogą utrudniać proces renderowania i wydłużać czasy ładowania.

 • Optymalizacja favicon ze szczególnym uwzględnieniem ruchu organicznego

Tworzenie atrakcyjnych i optymalizowanych ikon favicon, aby poprawić widoczność w wynikach wyszukiwania; szczególnie w wynikach (SERP) na urządzeniach mobilnych.

 • Usuwanie z indeksów .pdf i dokumentów z wrażliwymi danymi

Weryfikujemy, czy wrażliwe dane w sklepie WooCommerce nie są indeksowane przez wyszukiwarki i nie są dostępne dla użytkowników (meta tag noindex i.lub robots.txt)

 • Zarządzanie mapą .xml

Utworzenie i aktualizacja mapy strony XML (mapy witryny), aby ułatwić robotom wyszukiwarek indeksowanie i odnalezienie wszystkich ważnych stron.

 • Zarządzanie plikiem robots.txt

Utworzenie i aktualizacja pliku robots.txt, aby kontrolować, które strony mogą być indeksowane przez wyszukiwarki.

 • Konfiguracja All in ONE SEO Pack (lub Yoast)

Instalacja i konfiguracja wtyczki SEO, aby zoptymalizować stronę pod kątem SEO.

 • Usuwanie z indeksu sierot, tzw. orphan pages

Identyfikacja i usuwanie stron, które nie mają żadnych linków wewnętrznych ani zewnętrznych; celem tego procesu jest eliminacja widoków, na jakich niepotrzebnie spalany jest crawl budget.

 • Zarządzanie przekierowaniami 301

Utworzenie i zarządzanie przekierowaniami 301, aby naprawić łącza, które prowadzą do nieistniejących stron, i zachować wartość SEO.

 • Pomoc w instalacji SSL i pracy na serwerze

Zapewniamy wdrożenie SSL oraz optymalizację silnika witryny WooCommerce, celem skórcenia czasu ładowania (renderowania) na urządzeniach mobilnych.

 • Szukanie błędów z 404

Monitorowanie i naprawa błędnych linków, które prowadzą do stron z błędem 404 (zewnętrzne crawlery).

 • Optymalizacja kategorii i produktów

Wyręczamy w optymalizacji treści widoków kategorii i kart produktowych. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszych wykwalifikowanych copywriterów, którzy wiedzą, jak pogodzić interesy wyszukiwarek i użytkowników.

 • Dobór anchorów w linkowaniu wewnętrznym

Dla każdego sklepu na WooCommerce optymalizujemy anchory kluczowych linków w internal-linkbuildingu.

WooCommerce

Dlaczego WooCommerce?

CMS WordPress

WooCommerce to elastyczny i intuicyjny, open-source’owy silnik sklepu internetowego dla WordPressa.

Zapewnia pełną swobodę w dewelopowaniu funkcjonalności i optymalizacji. Oferuje szeroką gamę opcji, umożliwiając szybkie tworzenie i zarządzanie sklepem online. Idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw, obsługuje płatności, wysyłkę i zarządzanie produktami.

Jak oceniają nas klienci? Klienci, z którymi z powodzeniem współpracujemy, odkąd pojawiliśmy się na rynku.

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów. Robicie robotę.

Dariusz Chabora Właściciel marki SEMTOP

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek Autor bloga Zgred

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł Właściciel marki hashmagnet
Zainteresowany współpracą w zakresie SEO WooCommerce? Zleć pełną kampanię WooCommerce


  Pozycjonowanie WooCommerce i optymalizacja WooCommerce w jednym

   

  W ramach naszych usług SEO dla WooCommerce oferujemy tworzenie dedykowanych wtyczek. Nasz zespół specjalistów od WooCommerce jest w stanie zaprojektować i zaimplementować wtyczki, które są dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb.

  Czy chodzi o wtyczkę pomagającą w optymalizacji struktury URL skle? Czy potrzebujesz narzędzia do tworzenia mapy strony zgodnej ze standardami SEO, bo All in One SEO Pack albo Yoast SEO to za mało? A może chcesz usprawnić proces indeksowania produktów Twojego sklepu internetowego przez Google? Bez względu na to, czego potrzebujesz, jesteśmy gotowi dostarczyć Ci rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwarkach.

  Inwestując w dedykowane wtyczki, nie tylko poprawiasz swoje wyniki SEO. Robisz też krok do przodu w kierunku stworzenia sklepu internetowego, który jest naprawdę dostosowany do Twoich potrzeb, a także potrzeb Twoich klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

  Nasze wtyczki WooCommerce są także idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zintegrować swój sklep z zewnętrznymi usługodawcami, hurtowniami, importerami celem wymiany danych (np. wtyczki WooCommerce do eksportu stanów magazynowych .xml, .csv, .xls i inne).

  Optymalizacja sklepu WooCommerce z gotowym zestawem procesów

   

  Posiadamy gotowy zestaw procesów, dzięki czemu każdy sklep internetowy WooCommerce pod naszą opieką, jest w stanie zasadniczo poprawić swoją ekspozycję w Google. Instalujemy All in One SEO Pack, Yoast SEO, wdrażamy przyjazne adresy URL, układamy mapę witryny (mapę strony), meta description i title.

  Przygotowujemy treści do widoków kategorii (opisy kategorii), kart produktowych (opisy produktów) po to, aby móc lepiej pozycjonować sklep. Wszystkie teksty, które wychodzą z rąk naszych copywriterów, są zoptymalizowane w kontekście SEO (search engine optimization) i skorelowane z danymi, jakie posiadamy o Twoim otoczeniu konkurencyjnym.

  Audytowaliśmy technicznie dziesiątki sklepów na silniku WooCommerce i możemy pochwalić się efektami pozycjonowania z wysokim współczynnikiem ROAS.

  Napisz do nas i zoptymalizuj swoje WooCommerce pod roboty Google, i użytkowników. Zacznij pozycjonować sklep z Paq Studio.

  Jakiego artykułu szukasz?