fbpx
…

Pozycjonowanie bloga

Zastąpimy Cię w procesach pozycjonowania wpisów Twojego bloga w wyszukiwarkach

W czym możemy Ci pomóc? Oto kluczowe kompetencje naszego zespołu:

PEŁNA OBSŁUGA SEO BLOGA

Zapewniamy obsługę full-time SEO w prowadzeniu bloga. Pozycjonujemy poszczególne wpisy w Google, planujemy architekturę informacji, budujemy świadomość marki personalnej

POZYCJONOWANIE WPISÓW

Optymalizujemy nowe i stare wpisy na blogu, pozbywamy się duplicate, duplicate i thin contentu. Zastępujemy w procesach pozyskiwania linków

AUDYT SEO BLOGA

Badamy mechaniki SEO onsite blogów i wdrażamy je od początku do końca. Linkowanie wewnętrzne, nagłówki , czas ładowania, architektura i widoki above the fold

POZYSKIWANIE LINKÓW DO BLOGA

Automatyzujemy procesy pozyskiwania linków do blogów

KONSULTACJE SEO BLOGA

Jeśli nie potrzebujesz nas na full-time job, możemy podpowiedzieć Ci wymaga optymalizacji i jak planować kolejne wpisy, aby zwiększyć zasięgi w Google

RESEARCH TEMATÓW NA BLOGA

Pomagamy w planowaniu wpisów w oparciu o dane. Badamy konkurencję, sezonowość fraz, volumen

Jakim blogom pomagamy? Nasza praca opiera się na pomocy blogom personalnym jak i komercyjnym

Blogi korporacyjne

Wykorzystujemy wyszukiwarki do budowy świadomości marek, sprzedaży pośredniej i bezpośredniej.

Dobrze czujemy się w planowaniu strategii contentowych – w szczególności planowaniu evergreen contentu. Systematyzujemy procesy i lejek sprzedażowy dla celów B2B lub B2C.

Blogi personalne

W kontekście blogów personalnych stajemy zarówno w rolach agencji konsultingowej – pomagając w podejmowaniu kluczowych procesów w kontekście pozyskiwania ruchu z wyszukiwarek, jak i oferując usługi full-time SEO.

Pomagamy w planowaniu nowych wpisów i optymalizacji już tych, do których napływa ruch organiczny z wyszukiwarek.

FAQ Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

W przypadku tzw. usługi ciągłej - zryczałtowanej, gdzie zamawiasz u nas stałą obsługę - czas umowy jest nieokreślony z 30-dniowym zachowaniem okresu wypowiedzenia. W przypadku konsultacji lub usług jednorazowych rozliczamy się tylko zrealizowany proces.

Zaczynamy od analizy architektury informacji, formatów wpisów i tego, które treści zbierają największy ruch organiczny, aby móc skalować je dalej. Z czasem przyjdzie czas na szkolenie z zakresu planowania treści, jej optymalizacji, rozumienia procesów, mechaniki i audyt techniczny onsite.

To pytanie kontekstowe, którego wypadkowa jest zbiorem różnych okoliczności - w tym aktualnego wolumenu ruchu organicznego, otoczenia konkurencyjnego, czasu pracy oraz tempa wdrażania zmian onsite i offsite. Przyjmujemy jednak, że pierwsze efekty naszej pracy będą zauważalne w perspektywie 3-4 miesięcy.

Skalujemy
blogi

Wiemy, jak poprawić SEO Twojego bloga

W blogowaniu chodzi
o zasięgi

Prowadzenie bloga skoncentrowanego wyłącznie na SEO to kiepski pomysł. Ale dobre treści wsparte świadomą strategią SEO to dobry początek drogi w karierze. Uprzedzenia w pozycjonowaniu bloga są szczególnie dostrzegalne wśród tych autorów, którym nie wyszło.

Sądzisz, że gdyby 10 lat temu Kominek nie zredagował wpisu na temat budyniu Dr Oetkera, JasonHunt byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj? Gdyby wpis nie osiągnął 1 miejsca na nazwę producenta, prawdopodobnie nigdy nie zostałby zauważony.

Co mówią o nas blogerzy? Rekomendacje, z których mamy prawo być dumni

Pozycjonowanie bloga to ciężka praca. Dlatego cieszę się ze współpracy z zespołem Paq - nie tylko ze względu na doświadczenie i efekty, ale przede wszystkim za wsparcie i odpowiedzi na wiele pytań związanych z SEO i budowaniem zasięgów. Polecam!

Ewelina Gac Autorka bloga wposzukiwaniu.pl

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. :) Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. :) Gorąco polecam! :)

Agata Bielecka Autorka bloga agatabielecka.pl

Cieszę się, że trafiłam na Paq Studio. Przeanalizowali architekturę bloga, podpowiedzieli, jak mam pracować i optymalizować już istniejące treści. Dzięki za pomoc, zabieram się do pracy!

Aleksandra Żyłkowska Autorka bloga uszynszyla.pl
Zainteresowany współpracą z nami? Nie wiesz od czego zacząć? Masz problem z architekturą bloga? Jeśli potrzebujesz konsultacji SEO i pomocy przy doborze tematów na bloga - napisz do nas. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

    Do 2000 zł netto / mscOd 2000 do 3000 zł netto / mscOd 3000 zł netto / msc

    document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij