fbpx
…

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Kampanie SEO dla sklepów internetowych w oparciu o liczby i dane. Nie intuicję

W czym możemy Ci pomóc? Oto kluczowe kompetencje naszego zespołu:

ONSITE SEO
Techniczne SEO przy pełnym wsparciu deweloperskim to mocna strona naszego zespołu.

DATA DRIVEN SEO
Pracujemy w oparciu o metodykę data driven. Liczymy dane i analizujemy korelacje w wynikach

COPYWRITING SEO
Projektujemy content, który realizuje cele sprzedażowe i SEO. Operujemy tekstem, fotografią i wideo.

SXO
Wdrażamy mechaniki zgodne z SEO i UX. Realizacja celów SEO bez szkody na doświadczenia użytkownika.

LINK BUILDING
Pozyskujemy linki w oparciu o relacje. Realizujemy strategie link buildingu, których nie szkodzą wizerunkowi.

BUDOWA ZAPLECZA TECHNICZNEGO
Utrzymanie stabilnego, przewidywalnego ruchu zapewnia nam nasze zaplecze techniczne.

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Współpracujemy z małym e-commercem i wielkimi sklepami masowymi

SKLEPY DTC (DIRECT TO CUSTOMER)

Jesteś producentem i zarazem prowadzisz swój e-commerce? Realizujemy kampanie SEO nakierowane na budowę świadomości marki produktów, jakie sprzedajesz.

Wyszukiwarkami docieramy do kluczowych kontrahentów biznesowych w relacjach B2B (w tym np. dotarcie do zewnętrznych importerów, hurtowni i dystrybutorów) oraz poprawiamy wyniki sprzedaży B2C.

SKLEPY RETAILOWE

Wspieramy właścicieli i menadżerów e-commerce, którzy sprzedają obce produkty w dużej skali.

Wzmacniamy zasięgi organiczne, modernizujemy, planujemy architekturę informacji. Wyręczamy we front i backend dewelopmencie WooCommerce i Prestashop do celów kampanii SEO.

FAQ Odpowiadamy na popularne pytania

Podpisujemy umowę bezterminową z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Uważamy, że to jedyny fair scenariusz.

W raporcie otrzymujesz od nas pełną dokumentację pracy. Rozliczamy się za roboczogodziny, więc masz pełny wgląd w procesy.

Świadczymy usługi software house'u, dlatego jeśli Twój sklep korzysta z silnika Prestashop lub WooCommerce, niezbędnymi wdrożeniami w zakresie deweloperskim zajmiemy się sami.

W swoim zespole posiadamy doświadczonych copywriterów, więc możemy wyręczyć Cię w procesie redagowania treści.

Od modernizacji architektury informacji, wdrożenia audytu onsite oraz wypełnienia sklepu treścią data driven SEO.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z kompleksową opieką technicznego SEO

Każdą kampanię SEO dla sklepów internetowych otwieramy od szczegółowego audytu SEO technicznego. Ten krok jest kluczowy, ponieważ pozwala nam na zrozumienie aktualnej kondycji Twojej domeny i zidentyfikowanie obszarów, które wymagają poprawy  i w konsekwencji zaplanowanie skutecznej strategi.

Czym będziemy zajmowali się w ramach pozycjonowania Twojego sklepu?

 • Analiza architektury informacji: zaczynamy od analizy architektury informacji i sprawdzamy, czy jej składnia jest wprost skorelowana z tym, co Twoi potencjalni klienci wpisują do wyszukiwarki.
 • Analiza techniczna kodu źródłowego: przeprowadzamy analizę techniczną, która obejmuje ocenę szybkości ładowania strony (renderowania), responsywności na urządzeniach mobilnych, składnię URLi, a także wybrane technologie, jakie mogą mieć wpływ na czytelność Twojego sklepu dla Google Bota (w tym m.in. JavaScript).
 • Analiza profili linków domeny: badamy szczegółowo profil linków Twojego sklepu, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Oceniamy jakość linków, ich różnorodność oraz to, czy istnieją jakiekolwiek nienaturalne lub szkodliwe linki.
 • Analiza otoczenia konkurencyjnego: podpowiemy Ci, z jak silną konkurencją będziesz musiał się zmierzyć. Do tego celu wykorzystamy narzędzia, dzięki którym możemy oszacować ekwiwalent budżetu, jaki Twoja konkurencja inwestuje w tej chwili i jaki zainwestowała już w pozycjonowanie sklepu internetowego.
7 lat doświadczenia w SEO dla e-commerce

Zleć pozycjonowanie swojego sklepu profesjonalistom

Pozycjonowanie sklepów internetowych w oparciu o dane

Możemy pochwalić się 12-letnim doświadczeniem w zakresie SEO dla stron internetowych i 6-letnim doświadczeniem w zakresie SEO dla sklepów internetowych.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu organicznym e-commerce’ów, które bazują na dwóch silnikach typu open-source, tj. PrestaShop i WooCommerce.

W ramach kampanii SEO zajmujemy się planowaniem architektur informacji, linkbuildingiem, a także technicznym SEO, tworzeniem treści i web-developmentem.

Jak oceniają nas klienci? Klienci, z którymi z powodzeniem współpracujemy, odkąd pojawiliśmy się na rynku.

Doceniam kompetencje i zaangażowanie projektowe. Razem konsultowaliśmy wiele projektów, w tym pozycjonowanie sklepów internetowych. Robicie robotę.

Dariusz Chabora Właściciel marki SEMTOP

Z powodzeniem współpracujemy ze sobą dobrych kilka lat. Paq Studio to zespół godny polecenia.

Paweł Gontarek Autor bloga Zgred

Zdecydowanie znają się na tym co robią. Nie jest to agencja od wszystkiego i jest ich bardzo duży atut.

Patryk Kozioł Właściciel marki hashmagnet
Zainteresowany współpracą? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, z tym bardziej spersonalizowaną ofertą będziemy mogli do Ciebie oddzwonić. Zapraszamy do współpracy!

  Do 2000 zł netto / mscOd 2000 do 3000 zł netto / mscOd 3000 zł netto / msc

  document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

  Efektywny linkbuilding

   

  Linki zwrotne (zewnętrzne) są jednym z najważniejszych czynników, które determinują to, na jakiej pozycji wyświetlany będzie Twój sklep internetowy w wynikach organicznych Google. To dlatego w ramach procesu pozycjonowania sklepów internetowych w Paq Studio możesz liczyć m.in. na:

  1. Analizę profilu linków: proces zaczyna się od analizy profilu linków Twojej strony. Sprawdzamy jakość, różnorodność i naturalność obecnych linków zewnętrznych prowadzących do Twojej strony. Sprawdzamy liczbę referujących domen, bezwzględną liczbę dotychczas pozyskanych do domeny linków oraz pulę unikalnych IP.
  2. Strategię pozyskiwania linków: na podstawie analizy, tworzymy spersonalizowaną strategię budowania linków, która jest skierowana na uzyskanie wysokiej jakości, relewantnych linków z autorytatywnych stron.
  3. Outreach: nawiązujemy współpracę z wydawcami treści celem pozyskania organicznych, naturalnych linków.
  4. Monitorowanie indeksacji linków: podczas pozycjonowania sklepów monitorujemy poziom indeksacji pozyskanych linków.

  Tworzymy wysokiej jakości treści

   

  W Paq Studio, rozumiemy, jak kluczowy jest Content Marketing w kontekście Search Engine Optimization (SEO). Starannie zrealizowane, zaangażowane treści, które są zoptymalizowane dla wyszukiwarek, nie tylko poprawiają organiczną widoczność Twojej marki w Google, ale także budują zaufanie i relacje z Twoim odbiorcą. Oferujemy zaawansowane usługi strategii i produkcji treści, które integrują się z Twoją globalną strategią SEO i wspierają tworzenie wartościowych, zoptymalizowanych dla SEO treści.

  Pozycjonując Twój sklep internetowy, wyręczymy Cię w następujących procesach:

  1. Keyword research: każde pozycjonowanie sklepu internetowego zaczynamy procesem keyword researchu. W jego wyniku będziemy w stanie zaplanować architekturę informacji i ułożyć w formie megamenu i nawigacji fasetowej.
  2. Budowie treści: tworzymy treści w oparciu o modele data-driven. Wiemy dokładnie, ile treści i w jakich widokach potrzebuje Twój sklep, aby moc skalować go w zasięgach organicznych. Jeśli tego potrzebujesz, zbudujemy content planner i będziemy sukcesywnie budowali lejek sprzedażowy także wokół materiałów edukacyjnych.
  3. Pracy przy quick-winach: jeśli Twój sklep jest już widoczny w TOP10 w Google, jesteśmy w stanie wyselekcjonować te frazy i zacząć pracę właśnie nad nimi tak, aby w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnąć zakres TOp3.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych przy wsparciu AI i API

   

  Wiele procesów i mechanik automatyzujemy przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji zarówno po stronie naszej organizacji, jak i procesów, jakie wspierają Twój sklep internetowy. Służymy wsparciem w kontekście tworzenia aplikacji oraz systemów, które m.in. przyspieszają tworzenie opisów produktowych, a Tobie pozwalają na ograniczanie stałych kosztów w firmie.

  AI wykorzystujemy do przetwarzania danych, jakie pobieramy po API. Jeśli w ramach kampanii SEO, będziesz potrzebował napisania parsera, aplikacji do integracji XML, chętnie Ci w tym pomożemy. Dzięki zdolności przetwarzania dużych ilości danych możemy łatwiej odpowiadać zmiany algorytmiczne (i zdekodować sygnały rankingowe), które są kluczowe dla skutecznego SEO w Twoim sklepie internetowym.

  Skontaktuj się z nami, wypełnij formularz i dowiedz się, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego ze wsparciem AI w Paq Studio.

  9/10 Klientów

  Zostaje z nami przynajmniej na 4 lata

  100% Transparentności

  Z naszymi Klientami wiążemy się na lata, dlatego pracujemy w modelu pełnej transparentności.

  Wierzymy, że rozliczenie roboczo-godzinowe naszych specjalistów SEO, front-end, back-end deweloperów i copywriterów to jedyny model współpracy, w jakiej możemy budować relacje i wchodzić w rolę partnera biznesowego.

  Ty zyskujesz pełny wgląd w ewidencję pracy i materiały, a my pełne zaufanie, dzięki któremu możemy skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej.

  Jakiego artykułu szukasz?

  Zamknij