…

Szkolenia SEO

Dedykowane szkolenia SEO dla firm, instytucji i zespołów inhouse marketingowych. Spersonalizowane, zamknięte warsztaty z indywidualnym, osadzonym w kontekście programem. Konspekt dostosowany do Twojej branży i modelu biznesowego.

W czym możemy pomóc Twojemu zespołowi? Wątki, które poruszamy w trakcie szkoleń SEO

ARCHITEKTURA INFORMACJI

Omawiamy architekturę informacji, przedstawiamy wyzwania i szanse na kolejne lata

ONSITE SEO

Pomagamy w planowaniu dalszego rozwoju serwisów w oparciu o dobre praktyki onsite

LINKBUILDING

Przedstawiamy road-mapę mechanik pozyskiwania linków zewnętrznych, ograniczając do maksimum ryzyko penalizacji

COPYWRITING DATA-DRIVEN SEO

Przekazujemy kompetencje do kontekstowego copywritingu osadzonego w danych. Korelacja treści z danymi z wyników organicznych

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Klienci z którymi z powodzeniem współpracujemy odkąd pojawiliśmy się na rynku.

DEDYKOWANE SZKOLENIA SEO

Kładziemy szczególny nacisk na pracę w zespołach. Dedykowane szkolenia SEO Paq Studio to dobra okazja do wymiany informacji w zespołach i budowanie wspólnych koncepcji na strategię SEO firm i e-commerce’ów.

Nasze szkolenia SEO to intensywne kursy, ukierunkowane na zdobycie i utrwalenie wiedzy. Przedstawiamy problemy i omawiamy je wraz z rozwiązaniami.

Tuż po zakończeniu części teoretycznej udostępniamy materiały i weryfikujemy czy zespół radzi sobie z wykorzystaniem omówionych mechanik w praktyce.

KOGO SZKOLIMY?

Szkolenia mają zakres modułowy i mogą koncentrować się albo na pojedynczych wątkach lub szerokim zakresie SEO. Z naszych szkoleń korzystają:

  • Zespoły inhouse marketingowe
  • Właściciele firm
  • Zespoły inhouse SEO
  • Managerowie projektów w firmie / korporacji
FAQ Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

W przypadku tzw. usługi ciągłej - zryczałtowanej, gdzie zamawiasz u nas stałą obsługę - czas umowy jest nieokreślony z 30-dniowym zachowaniem okresu wypowiedzenia. W przypadku konsultacji lub usług jednorazowych rozliczamy się tylko zrealizowany proces.

Zaczynamy od analizy architektury informacji, formatów wpisów i tego, które treści zbierają największy ruch organiczny, aby móc skalować je dalej. Z czasem przyjdzie czas na szkolenie z zakresu planowania treści, jej optymalizacji, rozumienia procesów, mechaniki i audyt techniczny onsite.

Rozliczamy się za czas. Nasze procesy są w 100% transparentne; za każdym razem dostarczamy raport rozszerzony o ewidencję pracy.

To pytanie kontekstowe, którego wypadkowa jest zbiorem różnych okoliczności - w tym aktualnego wolumenu ruchu organicznego, otoczenia konkurencyjnego, czasu pracy oraz tempa wdrażania zmian onsite i offsite. Przyjmujemy jednak, że pierwsze efekty naszej pracy będą zauważalne w perspektywie 3-4 miesięcy.

8 lat doświadczenia

Wspieramy w procesach SEO od 2012 r.

Kto prowadzi
szkolenia SEO?

Szkolenia SEO prowadzi Adrian Pakulski, przedsiębiorca, właściciel agencji Paq Studio i współwłaściciel spółki o profilu e-commerce Enduro 7.

Od 8 lat przewodzi w roli specjalisty SEO, dowożąc ruch z wyników organicznych Google ze szczególnym uwzględnieniem polskiego sektora e-commerce.

Jest organizatorem otwartych szkoleń SEO oraz prelegentem na ogólnopolskich konferencjach. Brał udział m.in. w jednym z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce wydarzeń SEO/SEM – semKRK z tematem „Multibrand SEO w e-commerce”.

Co mówią o nas blogerzy? Rekomendacje, z których mamy prawo być dumni

Pozycjonowanie bloga to ciężka praca. Dlatego cieszę się ze współpracy z zespołem Paq - nie tylko ze względu na doświadczenie i efekty, ale przede wszystkim za wsparcie i odpowiedzi na wiele pytań związanych z SEO i budowaniem zasięgów. Polecam!

Ewelina Gac Autorka bloga wposzukiwaniu.pl

Trafiłam do Adriana z polecenia i za to polecenie jestem bardzo wdzięczna. :) Profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna cierpliwość, swobodna komunikacja, no i przede wszystkim efekty, które mówią same za siebie. :) Gorąco polecam! :)

Agata Bielecka Autorka bloga agatabielecka.pl

Cieszę się, że trafiłam na Paq Studio. Przeanalizowali architekturę bloga, podpowiedzieli, jak mam pracować i optymalizować już istniejące treści. Dzięki za pomoc, zabieram się do pracy!

Aleksandra Żyłkowska Autorka bloga uszynszyla.pl
Zainteresowany współpracą z nami? Napisz do nas jaki masz problem. Im więcej szczegółów podasz, będziemy mogli oddzwonić do Ciebie z bardziej spersonalizowaną ofertą. Zapraszamy do współpracy!

    Jakiego artykułu szukasz?

    Zamknij