Szkolenia SEO

Dedykowane szkolenia SEO dla firm, instytucji i zespołów inhouse marketingowych. Spersonalizowane, zamknięte warsztaty z indywidualnym, osadzonym w kontekście programem. Konspekt dostosowany do Twojej branży i modelu biznesowego.

Szkolenia prowadzi Adrian Pakulski

Specjalista ds. SEO
właściciel PAQ Studio

Adrian Pakulski
W czym możemy pomóc Twojemu zespołowi?

Wątki, które poruszamy w trakcie szkoleń SEO

about-4a
Kogo szkolimy?

Kładziemy szczególny nacisk na pracę w zespołach. Dedykowane szkolenia SEO Paq Studio to dobra okazja do wymiany informacji w zespołach i budowanie wspólnych koncepcji na strategię SEO firm i e-commerce’ów.

Szkolenia mają zakres modułowy i mogą koncentrować się albo na pojedynczych wątkach lub szerokim zakresie SEO. Z naszych szkoleń korzystają:

  • Zespoły inhouse marketingowe
  • Właściciele firm
  • Zespoły inhouse SEO
  • Managerowie projektów w firmie / korporacji
Korzyści dla Twojej organizacji, firmy, e-commerce'u

Podniesienie kwalifikacji zespołu, który odpowiada za SEO w organizacji to inwestycja w skuteczniejsze leady i szansa na wzmocnienie lub wypracowanie pozycji lidera w swoim segmencie.

Podniesienie kwalifikacji zespołu

Poprawa świadomości działów odpowiadających za SEO, analitykę i stronę kreatywną - w tym projektowanie treści

Obniżenie kosztów

Wskazujemy, w jakie segmenty, mechaniki i rozwiązania warto inwestować, aby ograniczyć koszty i zwiększyć efektywność pracy

Zracjonalizowanie inwestycji w SEO

Pomagamy w sfocusowaniu się na tych segmentach, zapytaniach, które przynoszą rzeczywisty wzrost przychodu organizacji

Kto prowadzi szkolenia SEO?

Szkolenia SEO prowadzi Adrian Pakulski, przedsiębiorca, właściciel agencji Paq Studio i współwłaściciel spółki o profilu e-commerce Enduro 7.

Od 8 lat przewodzi w roli specjalisty SEO, dowożąc ruch z wyników organicznych Google ze szczególnym uwzględnieniem polskiego sektora e-commerce.

Jest organizatorem otwartych szkoleń SEO oraz prelegentem na ogólnopolskich konferencjach. Brał udział m.in. w jednym z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce wydarzeń SEO/SEM – semKRK z tematem „Multibrand SEO w e-commerce”.

Adrian
Dlaczego ja? Z kilku powodów
Przykładowy harmonogram

Nasze szkolenia SEO to intensywne kursy, ukierunkowane na zdobycie i utrwalenie wiedzy. Przedstawiamy problemy i omawiamy je wraz z rozwiązaniami.

Tuż po zakończeniu części teoretycznej udostępniamy materiały i weryfikujemy czy zespół radzi sobie z wykorzystaniem omówionych mechanik w praktyce.

Szkolenie teoretyczne

Zajęcia teoretyczne w oparciu o wcześniejsze badanie potrzeb. Omówienie wyzwań, problemów i najważniejszych mechanik razem z panelem dyskusyjnym

5-6 godzin
Praktyczne ćwiczenia

Zajęcia praktyczne na wybranych scenariuszach w grupach i/lub indywidualnie. Ugruntowanie zdobytej wiedzy ze szkolenia teoretycznego

2-3 godziny
Bonus

Każdy z uczestników otrzymuje 1 godzinę konsultacji po zakończeniu szkolenia w formie telefonicznej lub e-mailowej

1 godzina
Nasz YouTube

Obejrzyj wybrane materiały wideo i oceń nasze kompetencje

Masz pytania o szkolenie SEO?

Zarezerwuj wolny termin, spytaj o szczegóły

Zamknij